Gençlerde ailenin mi yoksa arkadaşların mı etkisi daha çoktur?

Gençlerde ailenin mi yoksa arkadaşların mı etkisi daha çoktur?

Sizce ?

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• Annem beni hep arkadaşlarıma özendiğimi düşünüp onlar gibi davranıyorum diye azarlar ama oysa ki ben ne aileme ne de arkadaşlarıma benziyorum. :D o kadar arkadaşlarımla da tanıştı ama hala bunu çözemedi. :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Arkadaş tabiki.

0|1
    0|0
  • Karşımızdakinin bize huylu huyundan vazgeçmez dedirttiği huylarını ailesinden alır. Arkadaş etkisi genelde ergenlik çağında başlar

0|1
    0|0
  • Aile pek takılmaz umursanmaz arkadaşlarının dediğini harfiyen uygularlar ama kardeşim o benim uygulayacagım tabi derler anneyi takmazlar bile dilleri kopasıca

0|1
    0|0
  • arkadaşların etkisi fazla.

0|1
    0|0
  • arkadaş

0|1
    0|0
  • Arkadaşların. Hepsi birbirinin akıl hocası maşallah.

0|1
    0|0
  • Ergen zamanlarda arkadaşların etkisi fazladır.

0|1
    0|0
  • Arkadaş. Çok dinlememek lazım.

1|1
    0|0
  • İkisi eşit bence

0|1
    0|0
  • arkadaş çevresi daha etkili

0|1
    0|0
  • Arkadaş çevresi ister istemez etkiliyor

0|1
    0|0
  • Arkadaş etkisi biraz daha fazla sanırım

0|1
    0|0
  • arkadaslarr

0|1
    0|0
  • güzel kızın yanında ki çirkin arkadaş

0|1
    0|0
  • arkadaştır efenim. zaten 7 yaşında okul hayatımız başlıyor. ondan sonraki süreçte de hep arkadaşlarımız etrafımızda oluyor. e dolayısıyla da aileden daha fazla etkilemiş oluyorlar hayatlarımızı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aile. Çünkü birinin karakteri 0-6 yaş arası şekillenir, o yaşlarda da arkadaş etkisi yok. 6'da neysen 66'da da osun

0|1
    0|0
  • ikiside önemli tabiki ama insan arkadaşlarını seçerken çok iyi seçmeliseni hep yukarıya taşıyacak arkadaşların olması önemlidir

0|1
    0|0
  • Eğer aile çok fazla baskıcıysa genç arkadaş kendini rahatlamak amaçlı arkadaş çevresine özenebilir

0|1
    0|0
  • belli bi yaşa kadar aile sonra çevre

0|1
    0|0
  • arkadaş

0|1
    0|0
  • Aşktır efenim.

0|1
    0|0
  • Arkadaş etkisi çok daha fazla yeni nesilde ailesini tınlayan kaç kişi var

0|0
    0|0
  • arkadaşları sigara içerse onlarda içer

0|0
    0|0
  • Gençlerin etkisi daha fazla bir kız bir kıza cinsel deneyimini anlatır aynı şeyleri arkadaşı da yapmaya çalışır aynı şey erkekler için de geçerli..Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyliyeyim..

0|1
    0|0
Yükleniyor...