Ölmeden yapmak istedikleriniz neler?

bunları yapmadan yaşamadan ölmek istemiyorum dediğiniz şeyler nelerdir?

0|0
12|39

En İyi Erkek Görüşü

• Sieera Maestrada silahlı çatışma-Amerikan merkez bankasi soygunu-Norvec fiyortlarinda yamaç paraşütü-Kilimanjaroda gün batımı-Nevada çölünde araba kullanmak-Japonyada bir Geyşayla evlenmek-Çinde kalabalik insan sürüsünün içine kamyonla dalmak daha sayimmi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• çok çalışıp aileme iyi imkalar sağlamak ve ilerde durumun iyi olura yetim iyi ahlaklı bir insana kardeşlik etmek

1|0
    0|0
  • bır yata lacagım ve mutlaka gezevegım tum sahıllerımızı koy koy.. allah omur versın vakıt versın gerısını hallederız ınsallah bır sekılde..

0|0
    0|0
  • İmana gelmek istiyorum. :D

1|0
    0|0
  • hacca gitmek

1|0
    0|0
  • Mekkeye gitmeden kabeyi tavaf etmeden. medineye gidip peygamber efendimizin kabrini ziyaret etmeden. evlatlarimi İslami ahlakla yetiştirip Allah yolunda koşturmadan ölmek istemiyorum..

0|1
    0|0
  • aşık olmak istiyorum.. aşık olmadan ölmek istemiyorum :((

1|1
    0|0
  • havadalışı
    nevada çölünde mustang kullanmak
    las vegasta evlenmek

0|0
    0|0
  • 2000 karaktere sığmaz..

0|0
    0|0
  • i don t know what to say

0|0
    0|0
  • Ölümsüz olmak.

0|0
    0|0
  • iki lezbiyen kız sevişirken viskimi yudumlayarak onları ızlemek ve azgınlıkları tavan yaptıgında onlara katılmak yeah baby burası ısındı mı :))))

0|0
    0|0
  • Hiç bişe

0|0
    0|0
  • ölmeden sevgilimle köpekbalığı dalışı yapmak var

0|0
    0|0
    • bende yata alacam cıko.. gotururum senı dıledıgın yere yeterkı hudutlarımız dahılınde olsun:)

• ben yuksekten korkarım bırader bes metreyı gecmemeli:) derınlık onemlı degıl ama:D

• yok cıko abd ıle rus bırlessın onları yenerımde yukseklıgı yenemem.. ben yuksek bınalara gıdınce cam kenarında oturmam:)

• Kitap yazmak ama sıradan bir kitap değil değişim yaratacak bir kitap akıllara kazınacak bir kitap..

0|0
    0|0
  • İSRAİL ve AMERİK'a yı dünya haritasından silmek

0|1
    1|0
  • Kırmızı bir camaro almak - Dünya turu yapmak (Pattayada uzunca bir tatil) - Rus bir kadınla evlenmek - Bir futbol klubune sahip olmak

0|0
    0|0
  • paristeki eyfel kulesinin en zirvesine cıkıp çığlık atmak istiyorum ashdasdg :D

0|0
    0|0
  • yaklaşık 100 tane şimdi yazamam :)

0|0
    0|0
  • uyusturucu sılah alkol ve yanımda 4 kadın la maldıvler de 48 saat :))

0|1
    0|0
  • çok sevdiğim aşık olduğum biri var onla evlenmek

0|0
    0|0
  • Paraşütle atlamak.

0|0
    0|0
  • HAREM KURMAK :D

0|0
    0|0
  • Kendi adıma bir okul yaptırmak ya da bir hastane

0|0
    0|0
  • bazı insanların hayatında önemli bir yer elde etmek (ettiklerim var ama neden daha fazla olmasın)

0|0
    0|0
  • Deniz kıyısından ev alıp karımla yaşamak isterim :d

0|0
    0|0
  • Pnp en ii si bn yazmim sende okuma

0|0
    0|0
  • yapılabilecek çok şey var tabikide senide görmek isterdim tabi :D

0|0
    0|0
  • hayalim bayağı yüksekten paraşüt ile atlamak ama gopro videolarıını izliyorum korkuyorum

0|0
    0|0
  • 1 sarışın 1 kumral ve 1 esmerle aynı odaya kapatılmak

0|0
    1|0
  • Sevdiğim aşık oldum insanla evlenmek

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 12

• Terziye gidip neden kendi söküğünü dikemediğini sormak edebiyatçı olduğun halde beyaz önlük giyip tıp derslerine girmek yolda birini çevirip ebeeeeee deyip kaçmak rektörlüğü arayıp yemek tarifi istemek vs vs😂

1|0
    0|0
  • Sevgilimle cift tshirt i giyip. meydanda bagira bagira sarki soylemek, 118 80 i arayip yemek tarifi istemek, sevgililer gununde hic tanimadigin birine hediye vermek, bir balonun ucuna bana mektup yazin diye kagit baglayip gokyuzune birakmak...

0|0
    0|0
  • Gunahlarimi silecek kadar vaktim olsun :(

0|0
    0|0
  • Keman virtüözü olmak istiyorum. Bir de anestezi bölümünden mezun olduktan sonra sınava yeniden girip tıpı kazanmak ve anestezi uzmanı olmak

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kişiyle dünya turuna çıkmak

0|0
    0|0
  • dünya turu yapmak, gün doğumu ve baatımını izlemek, yeni tatlar denemek rastgele birine hediye vermek karşılıksız birini mutlu etmek ve dahası var :)

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yok.

Sanki sıra ölmeye gelmiş gibi..

0|0
    0|0
  • bungee jumping:)

0|0
    0|0
  • bungee jumping kamikaze heyecan adrenalin yani :s

0|0
    0|0