Şiir'im Nasıl Arkadaşlar? ( Bakmadan Geçmeyin Lütfen ) ?

uzun zaman oldu yazmayalı baya doldum nasıl sizce?

http://hizliresim.com/q4N87q

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şiir yazan ve kitabı olan biri olan söylüyorum önce tarzını belirlemelisin. gelişi güzel cümleleri bir araya getirmek yerine içlerinden güzel olanları toplasan çok daha başarılı olursun. Ayrıca şiiri toplumun beğenisine sunmak istiyorsan ve hakkın olarak beğeni görsün istiyorsan mutlaka onlardan bir parçayı barındırmak zorunda. Kısacası öncelikle tarzını belirle bol bol yazmaya devam et ama paylaşımcı olma. En güzel şiirlerini dizelerini kıtalarını seç daha sonra da enlerin arasından en iyisini seç. Bu yaparken mutlaka diğer insanlardan görüş, eleştiri al. Tabi ben bunu kırk yılda bir yaparım öyle yazar geçerim diyorsan başarılı sayılmaman için bir neden yok, çünkü sen beğendiysen olay biter. Başkaları beğenir ve o duyguyu hissederse şiirinde o zaman şair olursun. Benim eleştirim ve düşüncem bu yönde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bende şiir yazıyorum ve bunun okulunada gittim ve şiirin bence inanılmaz denicekadar güzel ufak değişikliklerle harika olabilir :)

0|1
    0|0
  • Doğrusunu söylemek gerekirse hiç ama hiç beğenmedim abi katletmişsin Şiiri. Kendimi bildim bile şiir okurum ben bir şiir anca bu kadar kötü olur. Sana tavsiyem aç bir Cahit Zarifoğlu oku bir Nuri Pakdil oku günümüz diliyle ne şiirler yazmış adamlar. Biraz çaba sarf et eminim ortaya güzel bişey çıkar devam et yazmaya

0|0
    0|0
    • ya hu amatör adamım beni profesyonel adamlar la kıyaslıyosun :) şair olmak gibi niyetim yok zaten

• şair veya şiir kitabı hiç okumadım ! sadece görüş almak istedim ben cahit zarifoğlu ile kıyaslanmak yeter :)

• Şiir okumadan şair tanınmadan şiir ya zıl maz

• Denemeye benzemiş..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çabalamak güzeldir, haz verir. Bol bol oku ve yaz...

0|1
    0|0
  • redif kafiye uyak asonans aliterasyon nerde berbat olmus

0|1
    0|0
  • Dostum bir daha şiir yazma :)

0|1
    0|0
    • okuyup yorum yazsan iyiydi

• Okuduğuma yemin edebilirim.. Ciddiyim sana göre değil. İstediğin gibi değerlendir beni ama ben gerçeği söyleyeyim de. iyi geceler.

• Bütünlük ve ahenk yok tavsiyem ünlü şairleri okuman, yazmayı bırakma git gide düzelecektir, bu şiir iyi değil onu bil ama, iyi değil diyede yazmayı bırakırsan gelişme kaydedemezsin benden tavsiye.

0|0
    0|0
    • ya hu herkes failatun bekliyor :)

• e ünlü şairlerin düz yazı şeklinde şiirleri yok mu !

• Ünlü şairleri hiç okumadın galiba, onların uyduğu kuralların hiç biri sende yok kendini onlarla kıyaslama.

• Bu bildiğin roman olmuş.

0|0
    0|0
  • daha iyi olabilirdi

0|1
    0|0
Yükleniyor...