Shameless izleyenler son bölümler de Fiona'nın yerinde siz olsanız ne yapardınız?

Evli olmasına rağmen aynı gecede hem eşiyle hem unutamadığı eski sevgilisi ile yatan kimilerinin eleştirip kaşar diye nitelendirdiği Fiona bacımızın yerinde siz olsanız ne yapardınız?

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• daha 2. sezonu izliyorum :)

0|0
    0|0
    • İstemeden spoiler verdim k. bakma :)

• dizi çok güzel yaa ama çok uzun izle izle bitmiyo

• İlerledikçe daha da güzelleşiyor, karışıyor bende her zaman çabucak bitmesinden şikayet ettim ama beğenilmeye göre değişiyor olmalı :)

• Steve onu kandirdi ama fiona ona karsi koymaliydi Gus gercekten harika biri yemin ediyorum eridim bittim ben ona

0|0
    0|0
    • Bence Steve'in her zaman haklı nedenleri vardır. Ayrıca Gus iyi bir gibi görünüyor ama Fiona'ya gelmez öyleleri

• Aynen fiona hak etmiyor onu ve steve in hakli sebepleri yok ailesi zengindi durustlugu secebilirdi ben veronicadan igreniyorum

• Ailesinin zengin olması bir insanın kişiliğini değiştirmez bence Steve neyse oydu başından beri. Sanırım V. hakkında da katılamayacağım sana Kev ile onca yaşadıklarından (fantezilerden) sonra 1 yıl boş kalması canına tak etti yani :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...