Hiç Düşündünüz Mü?

Dünya'da bizden başka milyarlarca insan var.
Belki aşık olacağımız belki bizi sonsuz edecek milyonlarca insan varken onları tanımıyor olmak korkutmuyor mu sizi?

Bu kocaman Dünya'da bu kadar ufak olmak çok korkunç. O kadar ki , her dinlediğim yeni güzel şarkı bile acı veriyor.

99 yapımı Rajaz'ı 2014'te dinlerken onu hiç bulamamış olmanın verdiği acı ile başladı herşey.

Dünya'da dinlemem gereken ama ömrümün sonuna kadar dinleyemeyeceğim şarkılar varken, tanımam gereken ama tanımayacağım insanlar varken, sahip olduğum şeylere değer vermek o kadar anlamsız ki.

Güncellemeler:
İşin kötüsü, çoğunuz okumuyorsunuz iki paragraf görünce.
Gerçi okusanız da anlamayacaksınız.

Ben yanlış yerde arıyorum ufkumu açacak insanları.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Dünyanın minicikliğinden bahsetmişken;
    www.facebook.com/video.php

0|0
    0|0
    • Dünya o kadar büyük ki, bütün dünyada ki insanları tanımak için 1 er saniyeni harcayacak olsan.

7 milyar saniye 7.2 desek 3600 saniye 1 saatten.

7.2 000 000 000 / 3600 eşittir 20 000 000 saat. Bunu da 24 saatten hesap etsen 1 milyon gün/365 ten 400 desek 250 yıl.

250 yıla ihtiyacın var.

• Çok kapalısın. Önce bunu at :)

• Sen açacak yetenekte değilsindir belki.

Para, para, para..

Şu an tek düşündüğüm şey, insanlara ulaşabilmemin yegane yönteminin para kullanmak olduğu.

Neden Yusuf Koç değil de Yusuf Kömürüm ben

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen be 😭
    Firat Tanis-Yani Olmuyoru bende yeni kesfettim

0|0
    0|0
    • Bahsettiğim de bu.

Dinleyince sıcaklık kapladı içimi, ama lanet olsun sen olmasan belki tüm ömrüm boyunca dinlemeyecektim bir kez daha.

Belki bana bu sıcaklığı yaşatacak milyon tane insan varken hiç birini tanımadan geçiyor ömrüm.

Delirmenin eşiğine geldim.

Erkekler Ne Diyor 1

• Aslinda cok onwmli ama

0|0
    0|0
    • Anladığının anlattığım olduğu hususunda derin şüphelerim var.

Yükleniyor...