İyi olduğunuz veya öğrenmek istediğiniz bir dil var mı?

Günümüzün en çok kullanılan bilinen dili şüphesiz ki ingilizce,bu yüzden bir çoğumuz ingilizceyi çat-pat olsa da biliyoruz.Ama özellikle konuşma tarzı olsun gramer yapısı olsun size çekici gelen ve öğrenmek istediğiniz bir dil var mı?

Güncellemeler:
Kesinlikle ben de ingilizcemi geliştirme taraftarıyım, soruya şöyle bir ekleme yapalım İngilizce haricinde öğrenmek istediğiniz bir dil var mıdır? Örneğin ben İspanyolca öğrenmeyi çok istemiştim ve öğrendim de , bunun gibi şeyleri sormak istedim özellikle.

0|0
14|29

En İyi Erkek Görüşü

• ispanyolca öğrenme isterim

1|1
    0|1
    • Sen de bendensin:)

• amann okumalı şeyleri sevmiyoru, live on daha iyi :)) :)) gidiceksin çözeceksin en güzeli ;)

Erkekler Ne Diyor 28

• ispanyolca

1|0
    0|0
  • fransızca kesinlikle.

ingilizceyi baya ilerlettim. sınavdan istediğim puanı alırsam fransızca kursuna yazılmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Japonca ve Fransızca çok maynak olurdu. her iki dilede çok aşinayım...az da olsa, ölmeden öğrenilmesi gerekenler listemde bu iki dil.

0|0
    0|0
  • ispanyolca-boşnakça-latince

0|0
    0|0
  • İleriye dönük Alamnca ya da Çinceyi öğrensem hoş olur

0|0
    0|0
  • italyanca ve rusça var

0|0
    0|0
  • kesinlikle ispanyolcayı istiyorm öğrencem de

0|0
    0|0
  • Bildiklerimin yanına Mandarin Çince eklemek istiyorum.

0|0
    0|0
  • Arapçam çok iyidir. Farsça'ya başlangıç yapıyorum. İngilizce ise sadece prtik.

0|0
    0|0
  • İngilizce^'de iyiyim, almanca öğrenimini yolun başında bırakmak zorunda kalmıştım, tamamlamak istiyorum ama bir türlü fırsat olmuyor :)

0|0
    0|0
  • İngilizcem zayıf ama öğrenmeyi isterdim. Sonuçta Dünya dili ve nereye gidersek gidelim insanlarla en kolay iletişim kurabileceğimiz bir dildir. bu yüzden İngilizce önemlidir.

0|0
    0|0
  • İngilizce !

Gramerim çok iyi ama konuşmak gerek..Kullanmayınca unutuluyor...

0|0
    0|0
  • türkce mi isterdim ben gelistirmek aslında.üc senedir yasiyor ben burda ögrendim bu kadar ama ilerletme lazım tabii

0|0
    0|0
    • Türk değilsin bu derece bozuk cümleler kuruyorsun ve tabii,aslında gibi kelimeleri kullanıyorsun doğru yerinde valla biz de yedik.Gizli kullanıcı olmasana.:)

• Aile iş şartları yüzünden geldi biz.Ama bura çok ee sıcak ülke. sayılır adapte oldum dil kaldı xd

Gizli kullanıcı değilim ki ben xd

• İngilizcem iyidir.

Lazca biiyorum biraz Arapça-Almanca-Zaza-kırmençi filan

Rusça ve Çince öğrensem fena olmazdı haani

0|0
    0|0
  • ingilizcem iyidir italyancaya başladım

0|0
    0|0
  • fransızca ve ingilizcem çok iyidir

0|0
    0|0
  • ben herkesin anlayacağı bir dil konuşmak isterdim. öyle bir dil yok ama gözlerimin herşeyi herkese anlatmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • ingilizcemi ilerletmek istiyorum

0|0
    0|0
  • italyanca veya ispanyolcaa muchas graciasssssssssssssssssssssssssssssss :D

0|0
    0|0
  • ALMANCA BİLİYORUM AMA KONUŞMADIKÇA UNUTUYORUM

0|0
    0|0
  • fransızca... ;)

0|0
    0|0
  • İbranice bilmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Almanca'yı seviyorum zaten.

0|0
    0|0
  • cince, japonca, hintçe, rusça, portekizce, arapça, ingilizce

0|0
    0|0
  • Bak ben 5 dil biliyorum ama ne bir kursa gittim nede özzel bir çaba sarfettim bunlar için :)

0|0
    0|0
  • Arapça biliyorum. Farsça öğrenmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • ingilizceyi öğrenirsem önümüzdeki yaz her ülkede bi çocugum olacagı kesin :)

0|0
    0|0
    • Türkçeyi biliyorsun peki , türkçede var mı çocuğun:)

• Tebrikler bak buldun:).tabi ben de madonnayım.naber?

• şeytan diyor kızlarla resmini yüke bir siteye ver linki kapak etde reklama gerek yok . sallıyan biri değilimdir yapıma ters

• Var ve var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Benalmanyada yasiyorum, ondan almancayi ve türkceyi biliyorum. okulda da ingilizce ve fransizca ögrendim, hepsinide cok iyi konusurum. 18 yasima kadar 4 dil ögrendim, bundan sonra cok istiyorum ispanyolca ögrenmeyi, bence cok güzel bir dil :))))

0|0
    0|0
    • f�licitations,Que pensez-vous de la grammaire française? Est-il facile � apprendre?

• Oui, pour moi apprendre francais est tres facile. Je n'a pas des problemes avec parler des autres langues. ;)

• Fransızca'm ve İtalyaca'm mükemmele yakın olsun istiyorum.Konuşma tarzı ilgi çekici geliyor bana.İtalyanca konuşmak şiir okumak gibi.

0|1
    0|0
  • Hinduca<3

0|0
    1|1
  • fransizca norvecce ogrenmek istiyorum gelecekte

0|0
    0|1
  • fransızcayı öğrenmek isterdim.

0|0
    0|0
  • ingilizcem cok zayif ogrenmek isterim

0|0
    0|0
  • İnzgilizcem orta seviyede. Geliştirmek isterim.

Rusçayı ana dilim gibi bilirim.

Ama İspanyolcayı öğrenmeyi çok isterdim.

0|0
    0|0
  • Fransızcam çok iyidir. İspanyolca ve rumca öğrenmek isterdim.

0|0
    0|0
  • İspanyolca isterdim.

0|0
    0|0
  • ispanyolca yunanca...

0|0
    0|0
  • Japonca isterdim. imkanlari yanlis harcadim.

0|0
    0|0
  • Orta düzeyde fransızcam var,almanca da şöyle böyle ,ama ispanyolca öğrenmek istiyorum

0|0
    0|0
  • ana dili gibi english ve turkce biliorum daha baska bi dil bilmeme gerek yok.

0|0
    0|1
    • bebeq türkçe mi? biliorum türkçe mi? english türkçe mi? valla anadilin türkçe mi bilemicem ama anadilin gibi bilmediğin kesin.Kimbilir ingilizcen nasıldır..

• i would really appreciate if you shut the fuck up.

• ingilizce anlamadığımı sanıyorsun dimi, şikayet etim:)

• almancayı yarıda bıraktım onu tamamlamak istiyorum ..bunun haricinde arapçayı öğrenmek istiyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...