Beğendiginiz kitaplar ve aylık okudunuz kitap sayısı nedir?

aylık okudugunuz kitap sayısı ve beğenip önerdiginiz kitaplar nelerdir?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• ayda su kadar kıtap okumalıyım diye bır sınır olamaz,canın ister okursun bi kıtap 1gecede biter,canın istemez 1 ay sürer

bir ara sınır ötesi yayıncılıkdan ergun candanı okuyordum,gizli sırlar öğretisi, son 3 peygamber v.s

dinden imandan cıkacaktım ama muazam etkılendım,yukarıda allah var,e tabii uzaylılarda..

tuna kiremitçide okunur hani..

nobel,güncel falan anlamam vatan hainleriyle işim olmaz,onlara para kazandırmak istemem(gerçi korsanda bile 5 liradan fazla para vermem bir kitaba:))..)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eskiden çok okuyordum

Ayda 7-8 kitap okuduğum oluyordu.

Şule Yüksel Şenler'in huzur sokağı romanını 3 günde bitirmiştim.

Jack London'un Martin Eden romanı ise 2 günde bitirdim ve

gözlerim kan çanağı olmuştu.

Aynı şekilde George Orwell 1984 çok çabuk okumak istediğim bir kitaptı

2 günde bitirmiştim

Marguis de Sade'nin Aşkın Suçları'nı bir günde

Andre Gide Dar kapı kitabını yine bir günde bitirmiştim

Michael Ende'nin Momo romanı bilerek yavaş yavaş okuduğum tek romandır

Tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Okuduğum kitapların çetelesini tutmuyorum.Sadece okuyorum.Önerdiğim kitaplar seni açmayabilir.Politika ve felsefe üzerine.

0|0
    0|0
  • Bir genç kızın gizli defteri serisi..

0|0
    0|0
  • hoşuma giden kitap olursa alıp okuyorum

0|0
    0|0
  • aylik okuduğum kitap sayisi 0,2 ( 1 değil)

sil baştan

olasiliksiz

empati

0|0
    0|0
  • 0,25 sayfa/ Ay

0|0
    0|0
  • deli gömleği

0|0
    0|0
  • aylık okudum kitap sayısı 0 :(

0|0
    0|0
  • kitap okuma alışkanlığım yoktu yeni başladım. Haftada bir tane falan okuyorum. Dönüp bakıncayi tavsiye ederim sahaflarda araman gerek ama

0|0
    0|0
  • Kitap okumuyorum ben ya ne acı :(

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Önerebileceğim çok kitap var,hangi tür istediğine bağlı.Ayda en az 10 kitap okuyorum eskiden daha fazlaydı ama bu sıralar yoğun olduğum için pek okuyamıyorum ve elimde takip ettiğim kitaplardan kalmadı.Kitap Fuarı'ndan sonra umarım bol bol kitabım olacak ve hepsini okuyacağım :)

1|1
    0|0
    • 3 günde bir kitap bitiriyorsun demek. Kitaplar ince değil değil mi :) 600 ve üzeri romanlar ise çok güzel..

• 3 günde bir değil bir günde en az 400 sayfalık kitapları bitiriyorum.Boşta kalan günler kitap okuyamadığım zamanlar :)

• Ayda 5-6 tane okuyabiliyorum, dahafazlada okunabilir tabide bunun için zaman lazım, zamanın olmaması okumamaya gerekçe değil tabi bu da ayrı bir konu, eleştirel yanımmı eksik bilmiyorum ama neredeyse okuduğum kitapların hepsini beğeniyorum gectiğimiz eylül ayında okuduğum kitaplar şunlar, incir kuşları sinan akyüz, uçurtma avcısı ve bin muhteşem güneş khaled hosseini, bir kedi bir adam bir ölüm livaneli, aşka veda can dündar,şu anda ise elimde ben nazım hikmet diye bir kitap var yazarı halim demir sonrasında beyaz şamanı okuyacağım mitoloji okuyacağım biraz...

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı çok seviyorum fırsat buldukça okurum.Özellikle polisiye,tarihi ve fantastik roman hayranıyım.

0|0
    0|0
  • erdal demirkıran: cehennemin dibine git.

link (yorumlara bakabilirsin burdan)

1|0
    0|1
  • okul yıllarımda çok kitap okurdum ama son yıllarda çok az okumaya başladım sanırım öncelikli sorun ve sorumluluklarım olmasından dolayı.

0|0
    0|0
  • Adam Fawer - Olasılıksız

Jean Christophe Grange - Siyah Kan

Elif Şafak - Baba ve Piç

0|0
    0|0
  • ayda iki kitap mutlaka okurum. genelde tarih üzerine türk ve osmanlı tarihi, güncel siyaset türü kitaplar.

şuan okuduğum kitap: oyunbozan

kesinlikle tavsiye ederim. 1950'den günümüze Türkiye ile alakalı gerçekler yalanlar ne varsa.

link

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...