Ankara sizce nasıl biryer? Nereleri gezilebilir?

Arkadaşlarımla haftasonu gezisi için ilk defa Ankara'ya geleceğiz... Ankara sizce nasıl biryer? Nereleri gezilebilir ve nerelerde takılabiliriz? Bar, cafe ve eğlence mekanları da önerirseniz sevinirim :)) Kızılayda Karanfil sokağı methediyorlar, sizce nasıl yerler? Cevaplar için teşekkürler :)))

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• hangi şehirden geliyorsun hoca

0|0
    0|0
    • Eskişehir ama hiçbirimiz eskişehirli değiliz...

• Tamamdır hocam çok sağolun bu bilgileriniz için :) Peki Atakule'ye nasıl gidebiliriz? Bir de bu Bahçeli 7. cadde dediğiniz yer Bahçelievlerde mi?

• Atakulenin altındaki alışveriş merkezi tamamen yıkıldı. sadece kule var ama o da şantiye içinde kapalı. bahçeli 7 bahçelievler dedikleri yer. milli kütüphane önünden başlayan büyük bir caddedir 7. cadde.

Kızlar Ne Diyor 2

• çok bilmiyorum ama gri şehir ben sevmiyorum

0|0
    0|0
    • Hmm :))

• geldiğin yerler bürokrasinin kalbi ve hep kurum binalarının olduğu merkez. doğal olarak görüntü beklenemez. bir daha ki sefere bence güzelliklerini gezmek üzere gel :)

• inşallah nasip olursa :)

• Kasvetli bir şehir. Memur şehri. Eğlenceli değil lakin gezilecek yerleri var. Ben şahsen Kızılay'da başka bir yer göremiyorum.. Ama iyidir gel.

0|0
    0|0
    • Hadi bakalım :) ama herkes çok methediyordu bize :) baya yabancılık çekeceğiz yalnız :)

Erkekler Ne Diyor 1

• kızılayda;karanfil, sakarya cad. bahçelide 7. cad.

0|0
    0|0
Yükleniyor...