Hangi filmleri hayranlıkla izlediniz?

Selam arkadaslar turk sinema filmlerinden hangilerini çok begenerek izlediniz? önerilerinizi bekliyorum :)))

0|0
1017

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Eyvah Eyvah 1 ve 2,Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz,Berlin Kaplanı,Sümela'nın Şifresi Temel,Çalgı Çengi,Kemal sunal ve Şener Şen filmleri bunlar seyrettiğim güzel türk filmlerinden bazıları.

1|0
    1|0
  • Eski yeşilçam filmleri , Eşkıya, Barda, Gemide ,Herşey Çok Güzel Olacak , Uçurtmayı Vurmasınlar, Eyvah eyvah, Kabadayı , Kutsal Damacana 1 , Bumerang Cehennemi ...Aşk tesadüfleri sever, sanırsam bunlar :)

1|0
    0|0
  • Barda,Kaybedenler klubü,kolpaçino,incir reçeli,kutsal damacana,eyvah eyvah...Eskilerden kemal sunalın oynadığı tüm filmler.

1|0
    0|0
  • Babam ve Oğlum

Eşkiya

Rina

1|0
    0|0
  • şu sıra en çok etkilendiğim film'can dostum' seri filmlerde ise 'alacakaranlık

1|0
    0|0
  • tabikide Kemal sunal filmleri unutulmaz. onun gibi bir oyuncu bir daha gelmez.

1|0
    0|0
    • kemal sunal filmleri ayri bir konu tabiki çok guzel bak bak bikmiyo insan

• titanik

1|0
    0|0
  • kick- ass link , chloe grace moretz'e hayran kalarak izlemiştim. kız çocuk isteğimi ikiye katlamıştır.

0|0
    0|0
  • -Esaretin bedeli

-3 idiots

(izlemediysen yasama) =))

1|0
    0|0
  • çoğu insan türk filmleri kısmını unutmuş

bende karayip korsanlarini demir adami supermani örümcek adami seyrettim

hepsi türk filmi türkçe konuşuyorlardi filmde!

0|0
    0|0
    • o baska tabi amerkina fransiz vs filmleri türkçeye çeviriyolar türk filmi derken yönetmeni türk olucak türk oyuncularla türk filmi yani

• hyr oyunculari türk onlarin adamlar türkçe konuşuyordu duydumm

ya hala yabanci filmleri yazanlar var sövücem onlara

• Davaro ;)=

0|0
    0|0
  • testere 1-2-3-4-5 :))

0|0
    0|0
  • Green Miles'i.

0|0
    0|0
  • amelie yada clockwork orange olabilir

0|0
    0|0
  • en beğendiğim lord of the rings

0|0
    0|0
  • kemal sunalın tüm filmleri

0|0
    0|0
  • Öyle bir film olmadı daha

Ama hitlerin hayatı vardı o etkileyiciydi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu pazar sinemaya gittim Resident Evil 5:İntikam serisi güzeldi ben çok beğendim ve etkilendim ...Bunun öncesinde de var ama şimdilik birinci sırayı bu film aldı bende.:))

1|0
    0|0
  • Fight club, the shawshank redemption, the notebook bu filmleri mutlaka izle olmazsa olmazlarımdandır.

1|0
    0|0
  • tarık akanın tüm filmleri.

1|0
    0|0
  • Avcı, usta şener şen'in oynadığı polisiye,dram tarzı.incir reçeli yine dram üzerine..

1|0
    0|0
  • 2012

1|0
    0|0
  • Selvi Boylum Al Yazmalım :) <3

1|0
    0|0
  • türk filmleri gerçekten çok saçma. ama mahsun biraz daha öne çıkan isim bu bağlamda

0|0
    0|0
    • Mahsun her filmi aynı konuya bağlıyor , bazı Türk filmleri bir çok Hollywood yapımından daha iyi, haksızlık yapılmasın bence

• hayal kırıklığına uğradığım çok türk filmi oluyor , mesela Nefes, Sen Kimsin gibi ama yurtdışında gösterilse (yeterli reklam ile) bir çok Batı Sinema filmlerinden daha fazla olumlu tepkiler alacağına inandığım filmler var, seyretmedi isen ilk önerim Barda filmi Nejat İşlerin oyunculuğunun tavan yaptığı bir filmdi ,(Not Dialoglar çok küfür içeriyor)

• evet duymuştum o filmi de. diyorum ya izlemek lazım aslında.tek tük izleyip oturup burdan türk filmlerinden bişey çıkmaz demek ne kadar adaletli olur bilemiyorum.

• Auf der anderen seite ve genel olarak Fatih Akın filmleri

Aaaah Belinda

Arabesk

Masumiyet

Şener Sunal politik dönem filmleri

vs vs.

0|0
    0|0
  • v for vendetta, forrest gump, benjamin button, notebook, slumdog millioner

0|0
    0|0
Yükleniyor...