Grinin elli tonunu izledim ama?

ama konusunu hala anlamadım. kitabın adıyla olayın ne ilgisi var elli ton derken neyi kastediyor? ve filmin sonu yarım kalmadı mı sizce ?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Adamin ismi grey gozleri de grey yani gri. Ismin sebebi bu. Ikincisi ozellikle yarim kitaptada boyle oluyor. Kitabin devami var buyuk olasilikla bu kadar begeni diger filmde cekilicekmis 2016 yazinda gelecek diye duydum.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• Elli tonu aciklamayi unutkusum da o da adamin degiskenligiyle alakali farkli halleti var adamin :D

• teşekkürler bilgilendirdiğin için :)

Erkekler Ne Diyor 5

• sevgilisi olmayan izlemesin sevgiliden soğur..

0|0
    0|0
  • filmin devamı gelir, adamın tonlarınıda seyrettikce görürsün işte neyini anlamadın

0|0
    0|0
  • :)) griyi duyunca ne saniyordun renk filmimi

0|0
    0|0
  • Yav of , o çok saçma bir film ya , izlenmez ya , ben +18 den başka bişi görmedim fragmanda ://

0|0
    1|0
  • Bende izlemeyi düşünüyordum. Tavsiye ediyor musun?

0|0
    0|0
    • Merak ediyorsan izle fakat umduğun gibi olmayacakabartılan kadar bir şey yok klasik türk filmi senaryosu resmen..

• aynen

• teşekkürler..

Kızlar Ne Diyor 10

• 1. kitabın sonuyla aynıydı yarımlıgı ondan.
    Elli ton derken adamın küçüklükten beri yaşadıkları, bunun ondaki etkileri vs anlatıyor tabi birde aşk.. Onun bildiği normali sadistlik iken esas kızla birlikte kendini egitiyor çoğunluğun normali çerçevesinde ;)

0|0
    0|0
  • İlk kitap o diger filmler 1 yil arayla gosterime girecektir alacakarnlik serisi gibi düşün anlamamam normal annem 0. o

0|0
    0|0
  • Adamın soyadı grey zaten, holdingin ismi de grey, farkettiysen kravatlarının hepsi grinin tonları ve arabalarının da ;)

0|0
    0|0
    • adam gri hastası desene :D

• Bence karakterinin de gri olmasının payı var. Ama izlediğim en kötü filmdi o ayrı :)

• Babaannesi olmus oda griyi cok severmis ondan grinin 50 tonu

0|0
    1|0
  • kitabı okudun mu

0|0
    0|0
  • Filmi berbatmış.
    Kitabını oku, daha harika.

0|0
    0|0
  • Filmde neredeyse bütün sahneleri +18 di sevmedim onuda artık kitap yazarına sorarsın ^_^

0|0
    0|0
  • Adamim ruhundaki elli bozukluk. kitabi oku daha guzel o zaman anlarsin

0|0
    0|0
  • ben şahsen gittim sevgilimle birlikte gittik hatta o gitmek istememişti p*rno filmi gibi falan diye ama çok açık sahnesi yoktu ve konu olarak güzeldi bence sevgilim de beğenmiş öyle dedi herkese tavsiye ederim kaliteli film :) elli ton nerden geliyo bilmiyorum o kıısmı ama zaten ikinci kitabı var diye biliyorum filmi de olur büyük ihtimalle o yüzden yarım kalmış gibi oldu

0|0
    0|0
  • Adamın soyadı :D

1|0
    0|0
    • Aynen adamın adi christian grey

• adamın soyadı grey yani gri oluyor ama elli ton ne alaka onu anlamadım :D

• 😒🔫 edebi dil ama filmde dikkat ettiysen adamın kravatlarına hepsi gri

Yükleniyor...