Da Vinci'nin şifresinde ne anlatılıyor? Okuyanlar?

Tarikat falan ne oluyo orda bazı seylerde soru işareti braktı kafamda.. değişik bir kitap

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Dan Brown un serisi çok hoşuma gidiyor. Yanlış hatırlamıyorsam Opus die adında Hristiyanliga bağlı bir tarikatla ilgili güzel bir kitap

0|0
    0|0
    • evett aynen de oyle

• "Da Vinci Şifresi’nin" yazarı yazdıklarının belgelediğini söylemektedir. Onun bahsettiği belgeler, Paris Milli Kütüphanesinde bulunmaktalarmış. Ancak buraya 1967 yılında konulmuşlar! Onları yazanlar onları oraya yerleştirmişler ve bunu bildirmişler: bu belgeler ne eski ne de gerçektir! O halde romanın ve filmin Kilise ve Opus Dei hakkında söylediği her şey uydurmadır! İsa, Mecdelli Meryem ve "onların soyu" hakkındaki haberler kötü niyetle uydurulmuştur.
      Çokta sağlam bir kitap değil :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne yazık ki her dinden bazı uyanık menfaat sahipleri dini yolundan çıkarıp onu istediği gibi kullanma yönüne bakmışlar bu nedenle de tarikatlar oluşmuştur.. Da Vinci şifreside öyle manyak bir hıristiyan tarikatinin konusu edilmektedir..

0|0
    0|0
  • 1234 sıfre

0|0
    0|0
  • Ben filmini izledim ağır bir filmdi.

0|0
    0|0
  • Da vinci's deamon dizisinde ki tarikatın devamı diye düşünüyorum. İlk diziyi izlemeni tavsiye ediyorum bu yüzden. Book of leads sonrası çıkan sırları kovalıyor olabilirler. Emin değilim.

0|0
    0|0
  • illuminati felan filmide var

0|0
    0|0
  • evet ben bir hristiyan olarak okudum merak ettim filminide izledim. Kitapta anlatılanlarn hepsi tamamen hayal ürünüdür Hristiyanlıgı bilhassa katolik kilisesini karıştırmak amaçlı söylemler ile dolu bir kitaptır yazar tarihi kaynaklardan çok kafasında hayal ettiği hayal mahsulü şeyler anlatılıyor. Dan brown iyi roman yazarıdır ama anlatıkları tarihsel referans değilllerdir.

0|0
    0|0
    • ama gerçekimsi sanki:/

• :/::/:/:/ aaa

• Yazıyı atamam siz yazmadan hem romanla kıyas yaparsın

• Da vincinin şifresinde şifrenin nerde olduğu anlatılıyor :)

0|0
    0|0
  • şu an dijital kaleyi okuyorum sırayla gidicem

0|0
    0|0
  • Diyor ki yani bu dünyada aşk seksi bedavaya getirmektir

0|0
    0|0
  • hey tanıdın mı beni?

0|0
    0|0
  • boşuna okuma şifre 123456789 muş