Ilkokul hatıralarımi yazayım dedim nasıl Olmuş?

Aşkın bir çeşit suç olduğunu bugün komşunun kızını öptügümde annesinden gelen tokatla anladım. Bugün seni öptügüm günün akşamı sabaha kadar sevicem seni...

01/01/2001

Bakkalin para üstü verdiği bozukluk ile leblebi tozu aldım bugün. Sırf sen çok seviyorsun diye. Ben leblebi tozunu hiç sevmedim ama seni sevdim. Seninle paylaşmayı daha çok sevdim. Seninle mutluluğu bölüşmeyi sevdim...

02/01/2001

Bugün konuşanlar listesinde adınla adımı yan yana gördüm. Ismin o kadar yakışmıştı ki yanıma hiç bırakasım gelmedi. Sınıf başkanını hiç sevmezdim aslında gıcık olurdum ama senin ismini benim adımın yanına yazınca dünyanın en iyi insanı oldu gözümde. O bilmeden yazdı ben bilerek sevdim ama sen bunu hiç bilmedin...

03/01/2001

Dedem bazı insanlara sütü boz*k derdi. Anlamazdim ne demek istediğini ama sonra bişey farkettim ki aşk ta süte benziyordu. Ne alaka dediğinizi duyar gibiyim :) Eger süt bozuksa hasta ediyordu insanı tıpkı aşk gibi. Eğer süt tazeyse iyi geliyordu kalbe tıpkı aşk gibi. Benim sütümde boz*k değil kalbimde 7 yaşındaki bir çocuğun sevdiğinden daha çok sevicem seni...

04 / 01 / 2001

0|0
2511

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...