Ilkokul hatıralarımi yazayım dedim nasıl Olmuş?

Aşkın bir çeşit suç olduğunu bugün komşunun kızını öptügümde annesinden gelen tokatla anladım. Bugün seni öptügüm günün akşamı sabaha kadar sevicem seni...

01/01/2001

Bakkalin para üstü verdiği bozukluk ile leblebi tozu aldım bugün. Sırf sen çok seviyorsun diye. Ben leblebi tozunu hiç sevmedim ama seni sevdim. Seninle paylaşmayı daha çok sevdim. Seninle mutluluğu bölüşmeyi sevdim...

02/01/2001

Bugün konuşanlar listesinde adınla adımı yan yana gördüm. Ismin o kadar yakışmıştı ki yanıma hiç bırakasım gelmedi. Sınıf başkanını hiç sevmezdim aslında gıcık olurdum ama senin ismini benim adımın yanına yazınca dünyanın en iyi insanı oldu gözümde. O bilmeden yazdı ben bilerek sevdim ama sen bunu hiç bilmedin...

03/01/2001

Dedem bazı insanlara sütü boz*k derdi. Anlamazdim ne demek istediğini ama sonra bişey farkettim ki aşk ta süte benziyordu. Ne alaka dediğinizi duyar gibiyim :) Eger süt bozuksa hasta ediyordu insanı tıpkı aşk gibi. Eğer süt tazeyse iyi geliyordu kalbe tıpkı aşk gibi. Benim sütümde boz*k değil kalbimde 7 yaşındaki bir çocuğun sevdiğinden daha çok sevicem seni...

04 / 01 / 2001

0|0
2511

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 24

• evet ttuutum hala daha tutuyorum

0|0
    0|0
  • Lisedeyken tutuyordum

0|0
    0|0
  • 11-12 yaşlarındayken çok hevesliydim günlük tutmaya. Uzun bir süre de tuttum. Sonra baktım sadece platonik olduğum çocuğa karşı hislerimi yazmaya başlamışım. Babam bulursa çok utanırım diye gittim çöpe attım. Bir daha da günlük falan tutmadım. Pişmanım çünkü en saf duygularımı da atmış oldum onu atarak.

0|0
    0|0
    • Yazık keşke atmasaydin onca yıl sonra yazdiklarini tekrar okumanin ayrı bir tadı var

• bir ara çok düzenliydim bu konuda.
    O gün yediklerim bile not olarak düşerdi deftere...
    Şimdi aklıma dahi gelmiyor :/

0|0
    0|0
    • Naptin Tuttuğun günlükleri

• Onu da yapıyorum :) sadece çok detaycıyım es gecmemişim iste. sorduğunuz için sadece o kısmı yazdım :)

• Seni alan yaşadı :)

• benim rekorum 2 yıl ama mesela dayımınkiler cilt cilttir şiir gibi yazar bazen roman gibide hiç okutturmaz simdi kitli sandikta duruyor 10 cilt mi ne

0|0
    0|0
    • Maşallah :)

• shina doroppu to ikumasu onegaishimasu kisaca ol ya da git uzaklas bendeeeennnn baka! (tsundere forever)

• Animeden soğudum sayende :)

• Kucukken tutardim.

0|0
    0|0
  • Günlük tuttum tuttum, yazmaya üşendim.

0|0
    0|0
  • Tuttum ama 10 günü gecmemistir

0|0
    0|0
  • üni. zamanı tutmayı denedim, iki üç günden sonra baktım ki yazmak bana göre değil. onun yerine uzanıp günü düşünüyorum daha iyi oluyor :)

0|0
    0|0
  • Ne guzel olmuş:)

0|0
    0|0
  • Küçüklüğümden beri hep tutarım :)
    Hatta annemin pasta tariflerini yazdığı defterlerin arka sayfalarında bile günlüklerim vardır :)
    Halen de tutuyorum ama günü gününe değil, haftalık diyelim o yüzden :)

0|0
    0|0
  • Onunla hiç konuşmasam bile sadece gülüşünü gördüğümde ona aşık olabiliyorum ♡ ~Ocak 2013.

0|0
    0|0
    • Işte bu :) güzeldi

• Ben söyliyim soylemezdin :) her bişeyi erkek yapıyor arkadaş ilk o teklif ediyor sürekli iltifat etmek zorunda özel günleri hatırlamakda cabasi erkekler olarak kızlar kadar bizde ilgiyi hak ediyoruz :)

• Gerektiğinde ilgi de gösteririz ama şu an gerektiğini düşünmüyorum :-) Haklısın, yine söyleyemezdim :-D

• günlük değilde arada karaladığım bir defterim var

0|0
    0|0
  • Aman tanrım didim

0|0
    0|0
  • Vayy bee

0|0
    0|0
  • Evet hala tutuyorum ama tabikide sizin ornek verdiginiz gibi degil kendimi mutlu hissettigim Zaman, mutsuz oldugumda, hayatimi degistiren seyler oldugunda icimden gecen duygularimi icine doktugum bir defterim var.

0|0
    0|0
    • Paylaşmak istediğin bir anını yazar misin :) söz bir tane de ben yazıcam :)

• 3agustos 2011
      Butun anilar sevgiler ölumsuz dostluklar geride kaldi ama asla kaybolmayacak Sadece isin icine ozlem girecek.. Yeni bir yerde yeni bir yasama hosgeldim.

• Adını ve adımı konuşanlar listesinde alt alta gördüm bugün. Ismini adımın altına yazan başkanı da bu yüzden sevdim ilk kez. O bilmeden yazdı ben bilerek sevdim

25/12/2003

• bir zamanlar erkek arkadasim icin tutmustum

0|1
    0|0
    • Aşka bek bee hiç bir kız benim için günlük tutmadı :) ömrüm şiirden anlamayan kızlara şiir yazmakla geçti arkadaş yaa :)

• Bu kadar uzulduysen bu yıl ki zekatini bana verebilirsin :)

• İyimiş bak bu. Helal olsun.

• Günlük hiç tutmadım annem veya ablam okur diye. :]

0|0
    0|0
  • Gunluk hep tutmak istemisimdir ama annem acip okur diye hic tutmadim

0|0
    0|0
  • Ewt bir çok kez , ama her zaman yazmayi unuturdum ve uşenirdim , shini artık tutmuyorum :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 11

• 2004 yılından 2011 yılına kadar tuttum, biten her günlüğümü yakıp toprağa gömdüm.. 2011-2014 arası tek bir günümü not etmedim, 2014ün ilk 6 ayı, sadece bir kişiye adanmış bir günlük bitirdim, önce yaktım sonra yanan parçalardan kalanları yıkayıp mürekkepleri dağıttım ve çöpe attım...

Çünkü yaşadığım hiç bir olayı hatırlamak istemiyorum, hayat boyunca yalnızca olumsuzluk üzerine anılara sahip olduğumu okuyup okuyup ağladığımda farkettim, hiç güldürmemişti günlükler beni, bende onları güldürmedim, öldürdüm ve gömdüm...

0|0
    0|0
  • Insanlara artık inanmıyorum - 23/06/2007

0|0
    0|0
  • aylık tutmustum ama ciddiyim

0|0
    0|0
  • bir ara bişiler yazmısıtım bı deftere. evdekiler gizli gizli okuyup bırakılardı yerine abim sevgilisinee kadar gondermıstı hatta en son askere goturdum özel diye bırsey yokkı gelıyorum gıdıyorum bırı kurcalamıs sınır oldum en so nparcaladım.)

0|0
    0|0
  • Insan ların yüzüne söylemek isteyip te soyliyemedigim her halti yazarım günlüğe dert yanarım falan jdjdnd

0|0
    0|0
  • 5 10 yasalarında bir defterin uzerine gunluk yazdıgımı hayal meyal hatırlıyom

0|0
    0|0
  • bir ara heveslendim de bana göre değil kısa sürdü.

0|0
    0|0
  • Tuttum fakat uzun sürmedi.
    Sıkıldım bi' süre sonra.

0|0
    0|0
  • Yok kim ugrascak onlaa

0|0
    0|0
  • Saçmalık ya hiç tutmadım şuana kadar çevremde tek kızların tuttuğunu duydum erkeklerden ses yok :D

0|0
    0|0
  • evet tutmayan yoktur pek. D

0|0
    0|0
Yükleniyor...