Bir baksanıza pıliiiizzzz ♡ :) ?

Güzel Sanatlar öğrencisi olduğumdan dolayı sürekli çizim yapıyorum ve anatomide çizmem gerekiyo.(genellikle İnsan vücudu). Bikaç kez nü çizimleri yaptım. Bikez erkek çizmiştim şimdi bir erkek arkadaşımda onu çizmemi istiyo. Bana göre sorun yok sanat bu sonuçta ama bide bu çocukluk aşkım :D düşününce tuhaf geliyo :D ne yapıyim sizce?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• HAHAH cok iyimiş ciz gitsin bence fena anı olur ama :))))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• valla bu işin sonu fena yaa çok merak ediyorum cidden sınıfta çıplak insanları mı çiziyorsunuz ?

1|0
    0|0
  • Adam sanat için soyunmak istiyor :)

1|0
    0|0
  • olabilir mi olabilir sorun yokda arnaızda bir şeyler olmasın bende ondan korkarım bak şimdi ve zaten sen bölümün bu olduğu için bunları görüp çiziyorsunuz bunlar normal şeyler de işte arkadaş biraz sıkıntı olabilir bir de sen facede eksiz defteri grubunda var mısın?

0|0
    0|0
  • Sanat arkadaş içindir çiz gitsin haha:)😃

1|0
    0|0
  • Çiz gitsin :D

1|0
    0|0
  • Sanat bı çiz sende

1|0
    0|0
  • O nü yarım kalır..

0|1
    0|0
  • Çiz gitsin ☺

0|0
    0|0
  • Sevişin

0|0
    0|0
  • çiz gitsin

hem nü resmini hem façasını hemde kestanesini top yekün çiz gitsin..

0|0
    0|0
  • Arabaci kizz yapma olee sonu kotu goruyom :)

0|0
    0|0
  • Sanatsal bir durum bence resmini çizin. Sanatsal durumda aşk, sevgi karıştırılmaz. İşiniz ile duygusallığı lütfen karıştırmayınız.

1|0
    0|0
    • Ben değil o karıştırır diye endişeliyim zaten.

• Size kafayı takacak, erkek arkadaşınız ile aranızı bozacak ise, o zaman çizmeyin birşey. O zaman haklısınız, durum farklı.

• Bende gsf öğrencisiyim. Nü çizmeye alıştım artık. İlk seferlerde elim ayağım titriyodu. Bide bilirsin erkekleri :D şey oluyodu işte. Sonra arkadaşlarla bunun çaresini bulduk. Rezil olmuştum vallaa

1|0
    0|0
    • Ben çok seviyorum çizmeyi ama ne bilim şimdi bide çocukluk aşkıya :D

• şimdi bak nü var nü var. bir arkadşını tamamen çıplak çizmek normal olmaz. bilmiyorum yani.

• vay ve adamlar soyunuyor ve üstüne para alıyor ne güzel iş :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben cizerdim

1|0
    0|0
  • Profilde grafik tasarım yazıyo?

0|1
    0|0
  • çiz tabi bundan güzel fırsat mı olur :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...