Recep İvedik 5 çekilecekmiş. Recep İvedik serisini komik ve başarılı buluyor musunuz?

www.androhit.com/recep-ivedik-5-icin-motor-dendi-87614

Recep İvedik 5 çekilecekmiş, ne düşünüyorsunuz?
Recep İvedik serisini komik ve başarılı buluyor musunuz?

0|0
89|126

En İyi Erkek Görüşü

• hükümete diz çökünce gözümde düştü. izlemem o adamı

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 125

• esprileri sokak serserisi esprileri. ben gülünecek bir yan bulamıyorum. osurmanın geğirmenin nesi komik Allah aşkına. mide bulandırıcı.

espri kaliteli olmalı düşündürmeli.

0|1
    0|0
  • biz küfür edince terbiyesiz oluruz o edince espri olur bizim kızları iki yüzlülüğü

0|3
    0|0
  • kalite var mı yok mu tartışmasına girmek istemiyorum. Ama şundan eminim ki recep ivedik 5 de diğer serileri gibi beğenilecektir. Çünkü recep ivedik bizden biri, bazen ona benzeyebiliyoruz ve recep ivediklerle de yaşıyoruz. Ama bu recep ivedikler gerçek hayatta filmdeki kadar sevimli olmuyor maalesef. Kimisi dükkanının camına kartopu geldiği için adam öldürüyor. Kimisi de malum özgecan'a tecavüz ediyor.

0|1
    0|0
    • Recep İvedik karakteri en azından adam öldürmüyor veya tecavüz etmiyor

• Zaten bende onu söylüyorum. Bak bir medya ürünü beğeniliyorsa, izleyici kitlesi onda kendinden bişeyler buluyordur yoksa zaten onu izlemez. Recep ivedik beğeniliyor çünkü herkes biraz recep ivedik olabiliyor zaman zaman değil mi? Yaşadığımız toplumda da haliyle o tip kişiler de var değil mi? İşte burada ben de diyorum ki hayatımızdaki recep ivedikler bazen bizi güldürmüyor aksine ağlatabiliyor bunu söylüyorum. Bir de böyle düşün

• Anladım söylediğini doğru

• ilk izlediğinde gülüyorsun eğleniyorsun ama sinemaya gidip para vermeye değmez bence. ikinci veya üçüncü kez izlenecek film değil hiçbiri. elbette kıyaslamak doğru değil ama kemal sunal filmlerini kaç kez izliyor insanlar? sayısını dahi bilmiyorum ben peki aldığın tat değişiyor mu hayır hatta artıyor bile bazen.

0|0
    0|0
  • Türkiyede mizah bel altından ibaret kim ne derse desin arkadaş bu böyle gelmiş böyle gider :)) o yüzden ne kadar kalitesizde olsa ilk 5e girer

0|0
    0|0
  • Eskiden Kemal Sunal filmleri eleştirilirdi küfürlü olduğu için. Halbuki mevcut düzeni eleştiren o filmlerin çoğunun amacı toplumu bilinçlendirmekti. Yani boş yere çekilmiş filmler değildi. Zaten bir kısmı Aziz Nesin romanlarından uyarlamaydı. Halbuki Recep İvedilk filmleri kaba güldürüden öte geçemeyen filmler.

0|0
    0|0
  • Adam osuruyor balgam atıyor millet gülüyor aynısını biz yapsak ayı oluruz.
    Ulan böyle mizah anlayışının gemisini geçmişini ebesini dedesini doğumda anasına eşlik edenini cemi cümlesini..

0|0
    0|0
  • Gülmek için yoksa kalite yok... :S

Sağ-salim 3 çıksa iyiydi :S

0|1
    0|0
  • her seferinde gülmeyecem saçma diyorum.
    yine gülüyorum anlamış değilim :D

0|1
    0|0
  • inş çekilir ya ama bu sefer 1, 2 ve 3 teki gibi doğal olmalı survivora gerek yok ne yapsa komik oluyor bu karakterle

0|0
    0|0
  • Komik ve başarılı buluyorum sadece eksikler çok, biraz abartıyor, fazla kaçıyor yani bunlar olmamalı, rahatsız edici yerler elenmeli, daha akıcı ve güzel olmalı.
    Çok gülüyorum seviyourm beğeniyorum ama bu eksiklikler giderilmeli yani.

0|0
    0|0
  • Gülmesine gülüyoruzda kalite 0.
    Ayrıca bir şey tuttumuda onu çok abartıyoruz. Türk milleti olarak
    mesela recep ivedik tuttu insanların hoşuna gitti 4 seri çektin.
    e yeter be arkadaşım be, yeter artık daha uzatmanın ne anlamı var
    yeni filmler çekmeye çalış, biraz yataratıcılık olsun. Hep işin kolayına kaçıyorlar
    Avrupada film ve dizi sektörü bu yüzden çok çok önde

0|0
    0|0
  • zerre sevmem ama şöyle de bir gerçek var ki şu an gişe rekorunu elinde bulunduran filmdir 4. filmi. İyi yanı sinema kültürü oluşturdu yiğidi öldür hakkını ver demişler.

0|0
    0|0
  • Uzadıkça kabak tadı veriyor.
    Para hırsı, filmleri iyice belaltına çekti.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Zerre gulumsemedim abi ülkenin mizah anlayışı bu ise ben yunanlıyım o zaman

0|0
    0|0
  • Komik mi? Başarılı mı?
    U l an ADAM bize gülmeyi mutlu olmayı öğretti
    MÜkemmel ve Başarı üstü bişey bu!

0|1
    0|0
  • saçma sapan bir yapım

0|0
    0|0
  • recep ivedik türk halkının espri anlayışına zekasına yapılan bir hakarettir ve asıl ironi aldıgı taleptir

0|0
    0|0
  • Ebet, buluyorum

0|0
    0|0
  • Milletin gülmeye ihtiyacı var değil beş on çıksa yine giderler

0|0
    0|0
  • Ulan aynı soruyu biz soruyoruz 5 yanıt zor alıyoruz.. bir hatun sorunca cevap patlaması oluyor.. Bu memlekette hatun olmanın güzel ayrıcalıklı yanları da var demekki... :)

0|0
    0|0
  • Recep İvedik serisinin bir sanat için yapılan bir film olduğunu düşünmüyorum ama Gülmek için güzel bir film

0|1
    0|0
  • 4. yü izlemedim ama giden arkadaşlar fragman dışında komik sahneleri yok, boşuna para verme tv ye çıkınca izlersin dediler, bende gitmedim

1|0
    0|0
  • İzlenirrrr.

0|0
    0|0
  • şahana yakışıyo bu rol ondan bu kadar sevildi heralde. bide değişik bir karakteri var enteresan adam recep

0|0
    0|0
  • o kadar küfürü kim etse gülerler :D
    gülüyorlar zaten, bir Şaban gibisi yok, Cem yılmaz falan o güldürenlerin hepsi bel altı konuşuyor

1|0
    0|0
  • Tamamen zaman kaybı

0|0
    0|0
  • 3 hariç hepsi başarılıydı 5 de başarılı oldu birde şahan sesindeki o topu kaybetmiş 5 de umarım değişiklik olmaz

0|0
    0|0
  • Rezalet bir seri.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    95

Kızlar Ne Diyor 89

• 3. Filmine gulmekten aglamistim. Cok da begenirim. Kufur bence komiktir; adam da cok super.

2|0
    3|2
  • Başarılı bir komedi tabi ki. Şahan Gökbakar çok yetenekli. Resmen Recep İvedik diye birinin gerçek olduğu hissini uyandırıyor :) Gerçi doğruluk payı da yok değil :P :D

0|0
    0|0
  • Beni gulduren tek komedi.
    Ben recep ivedikteki dogalligi vurdum duymazligi ama bir okdrda ictenligi sevdim.
    Oyle biriyle sevgili olabilirdim.

0|0
    0|0
  • 1`i izledim sinemada kusuyordum... Verdigim paraya pisman oldum... Cok sacma gereksizdi... Osurup kusmasi sicmasi vs vs seylerine bu millet gülüyor cok tuhaf... Bir de cocuklardan uzak tutmak gerek...

0|0
    0|0
  • Bnce uzarsa kabak tadi verir zaten Recep ivedik filmlerini seven biri degilim ama filmin devam filmleri cekilirse cok fazla revacta olabilecegini sanmam

0|0
    0|0
  • Hayır hiçte başarılı bulmuyorum adam küfür ederek komedi yaptığını sanıyor. Nerede Eşekoğlu eşek dediği için sansür yiyen filmler.

0|0
    0|0
  • 4ünü izleyemedim daha

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır. Bu kadar saçma , küfretmeyi espri diye piyasaya süren bir filmin 5. nin çekilmesi insanımızın kültür seviyesini ortaya koyuyor bence yani..

0|1
    0|0
  • Son derece kalitesiz buluyorum.
    İnsanlara katacağı tek şeyin kabalık olduğu bir filmin bu kadar izleniyor olması da cabası.

0|0
    0|0
  • Küfür de gülüncek bişi yok ki yani hep küfür. Bak kemal sunal flimlerine hangi birinde küfür var bin kere izle bin kere gülersin recep ivediği 1 kere izle güldün hadi 2 diyelim güldüm ama artık 3 te bıkkınlık getiriyo. Düzgün küfürsün komedi filimleri çeksinler artık yaa

0|0
    0|0
  • 1 ve 2 den sonra sıctılar :D Aslında çekilmezdi ama 4e Cem Yılmazdan falan komik değil diye tepki gelince Şahan'ın "En kısa zamanda sizleri kahkahaya boğacağım, görürsünüz.." diye bir konuşma yaptığını görmüştüm. Hırslandı galiba :D

0|0
    0|0
  • tmamen toplumun seviyesine göre adam küfür ediyor millet gülüyor tamam bazı yerleri komik ama bunu tamamen filme dönüştürmek hoş değil

0|0
    0|0
  • kesinlikle komik değil. insanların kültür sevisenin de bir göstergesi. böyle saçmalıklara hayvanlıklara gülen bir toplum...

0|0
    0|0
  • Ahlaksız, edepsiz, hanzoluk, sokakta görseniz on metre ileriden gidececeğiniz insana kahkahalarla gülüyorsunuz. Bence ettiği küfürler, yaptığı hayvanlıklar olmasa güldüremez. Bende küfür dinlemeye meraklı değilim.

0|0
    0|0
  • Recep ivedik filmlerinin kötü yanı , filmdeki yan karakterlerin oyunculuklarının kötü olması.

0|0
    0|0
  • Tamamen küfürden ibaret küfür etmeden güldürebilmek önemli olan ve o zaman tek bir. kişi aklıma geliyor oda kemal sunal

0|0
    0|0
  • İşteee aslında yalan yok izledim. onu da izlerim ama ayı bir tip

0|0
    0|0
  • İnsanların ahlakını bozuyo nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • KEMAL SUNAL'dan daha komik buluyorum. En beğendiğim komedi serisidir RECEP İVEDİK. 4 tanesinide sinemada izledim ve verdiğim parayı kuruşuna kadar hak etmiştir çünkü çok güldürüyor beni

0|0
    0|0
  • elbette basarılı değil.

0|0
    0|0
  • Aşırı saçma, komik bulanlara da birşey diyemiyorum.

0|0
    0|0
  • Çok edepsizce... O kadar düşmedim.

1|0
    1|0
  • Baydı

0|0
    0|0
  • Seri film seri kitap bıkkınliktan baska birsey getirmiyor gına geldi ayh:)

0|0
    0|0
  • B. ku çıkmış bir film artığı

0|0
    0|0
  • Komik buluyorum. Sacma ve basit olsa da gulduruyor

0|0
    0|0
  • Hepsi çok güzel. 4. Filmi pek bir dandikti. Küfürle de hoş oluyor.

0|0
    0|0
  • Ilk ciktigi zamanlar begenmiyordum komik de bulmuyordum acikcasi sirf küfür ediyor ve millet öyle duruma gelmiski küfüre gülüyordu ama 3 izledigimde küfür fazla yokdu

0|0
    0|0
  • filmin ilki yayınlandıgındada sevmemiştim çok saçma geliyor bana

0|0
    0|0
  • sevmiyorum çok küfür ediyor ve bence komik değil

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    59
Yükleniyor...