The Grand Budapest Hotel filmini izleyen var mı?

Ben bu filme bayıldım kesinlikle Oscarda hakkı yendi en iyi filmi Birdman haketmiyordu.

https://www.youtube.com/watch?v=1Fg5iWmQjwk

tam bir görsel şölen renkler anlatımdaki orjinallik. İzleyenler ne düşündünüz filmi izledikten sonra?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Her iki filmi de çok beğenmedim.
    Birdman aşırı sürreal ve süblimal mesajlar taşıyordu.
    The Grand Budapest'de Wes Anderson'ın tarzını yansıtan bir film olmuş. Ralph Fiennes'ın muhteşem oyunculuğunu da unutmamak gerekir. Filmin tarzı ve anlatım dili herkese hitap etmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İzledim. Sevdim.
    Bana görselliği ve tarzı ile başka bir filmi hatırlattı ama çıkaramıyorum bir türlü...

0|0
    0|0
  • Evet ama birdman de iyiydi

0|0
    0|0
    • Birdman de iyi film ama yanında Grand Budapest gibi her sahnesine aşırı emek verildiği belli son zamanlarda bulunması çok zor olan orjinal bir senaryo ve dile sahip film varken ben oyumu Birdmane vermezdim

• Ben de bırdmana vermezdım oscar aldı dıe ızledım zaman kaybı bence

• lokomotıf portakal ı okuyyunca aklıma otamatık portakal fılmı geldı :))

• Birdman daha iyiydi

0|0
    0|0
  • ben o filmi pek anlayamadım gibi, açıklayabilir misin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Birdman , Oscar Alan En Berbat Film bence ve oscar almasının tek sebebi sinema ve tiyatro sektöründe oyunculukta ne şekilde sıkıntılar yaşandığını oyuncuların hangi psikolojilerde olduğunu davulun sesinin uzaktan iyi olduğunu fakat sektor içinde nasıl zorluklar olduğunu anlatan bir film olduğu için tabi ki oscar alacak eğer bu filmi oscara layık görmüyorlarsa oscarlık bir hayat yaşamadıklarını kabul etmiş olacaklardı ;) Çok Güzel Filmler Varken Birdman'in Seçilmesinin Tek Sebebi Budur Bence..

0|2
    0|0
  • iyi film ama sabretmek lazım

0|0
    0|0
  • Konusu ne

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • Yeni mi izledin

0|0
    0|0
  • Grand Budapest Hotel resmen müzikal tadındaydı. Sinemada gitme şansım oldu. İstiklal caddesi sağolsun hala sanat filmleri gösteren sinemalar var. İzlemeyen varsa izlesin derim, çok keyifli film

0|0
    0|0
  • çok güzel filmdi gerçekten

0|0
    0|0
  • benn

0|0
    0|0
  • izledm seneryo iyi , fakat klasik yontemlerle cekilmis flm

0|0
    0|0
  • Güzel değişik bir film güzeldi