Kasık bölgesine dövme?

Apandist ameliyatı olnuştum ama izi kaldı. Tam o kasığa yakın bölgeye dövme yaptırmak istiyorum acır mı?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• İnanın hiç gerek yok bırakın o bölgenin doğal yapısını bozmayın lutfen

0|0
    0|0
    • Çok kalın bir iz ama.

• İnanki önemli değil üzerine dövme yaptırınca çok daha kötü duracak o bölgeye dokunmayın tavsiyem budur

Erkekler Ne Diyor 10

• şimdi orada iz kaldı diyelim sen oranı acıkmı geziyonda dışardan kötü görünecekte onun için dövme yaptırıp görünümünü degiştirecen,
    Bence sende beyin yok Dövmeciye git alnına beyne benzer bişeyler çizsin varmış gibi görünür dışardan

0|0
    0|0
    • Bikini giyince gözüküyor rahatsız oluyorum insanlar bakıyor. Hem biraz terbiyeni takınırsan memnun olurum. Ne diye hakaret ediyorsun ya?

• he he öyle, Acır git yaptır

• Yaptır. Surficial Anestezik kullanılıyor artık acı yok.

0|0
    0|0
    • Öyle mi nasıl oluyor o işlem?

• Krem sürüyor acı hissetmiyorsun kısaca anladın? Bende de var aynı apandisit yarasından.

• Ben penisime yaptirdim az bisey acidi

0|0
    0|1
  • Normalde enfeksiyon kapma riski oluyor zaten. Ama ameliyatlı bölge ve risk daha fazla. Hem de inancın yerindeyse dini açıdan da degerlndir. Bence vucudunla barışık ol, sağlığını riske atma

0|0
    0|0
    • İnce bir iz olsa gerçekten önemsemem ama çok kalın bir neşter izi. Dinlere inanan biri değilim o açıdan bir düşüncem yok.

• Zamanla vücut toplar diyorum. Sağlık açısından degerlendirebilirsin. Yine de doktor düşüncesi ile hareket et

• sıkıntı olmaz aksine yakışır

0|0
    0|0
  • Çok acır

0|0
    0|0
  • bikini bölgesi içindemi dişinda mı

0|0
    0|0
    • Dışında kalıyor

• dövme demek acı çekmek demek iç kısım a dayanamazsında daha dışta kalan yerlerde dişini sıkman lazım

• Anladım çok teşekkür ederim.

• Benim 3 bolgem de var , hafif sizliyor , ameliyat olduğun için ekstra acir mi onu bilemicem.

0|0
    0|0
  • Dini açıdan sakıncalı

0|0
    0|0
    • Dinlere inanmıyorum.

• Kendi düşüncelerini kendine sakla.

• Ya Allaha inanmıyorsunuz ama acıya inanıyorsunuz
      Acı yok yok

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...