Kapalı Hanımlarla İlgili?

Kapalı hanımlar sadece görücü usulu ile mi evleniyor? ya da nasıl oluyor bu işler bilen biri açıklama yapabilir mi? Soru biraz garip oldu ama.. Beyler sevgilinizin/eşinizin kapalı olmasını istermiydiniz?

0|0
7|21

En İyi Kız Görüşü

• canım yorumlardan okudm kapanmayi düşünüyormussun Allah nasip etsin. bu gibiddüşünceler de seytanin vesvesesi emin ol.. ayrica bn de yeni girdim sayılır tesettüre çok şükür.. Elbette erkeklerin yaklaşması daha zor oluyor zaten tesettürun amaçları erkeklerden korunmak gizlenmek ama aşk elbette var sonuçta kader kısmet seni her yerde bulacak zmani geldiğinde.. evinde saklansan bile alnina yazılan seni bulacak ve sen imanıni güzel yasarsan Allah da imanli nasip ederse o aşka da doyum olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Yoo aşk evliliği yapanda var.
    Eşimin isterdim kapalı olmasını ama modern tesettür değil tam tesettürlü olursa evlenirim.

2|0
    1|0
  • hayır istemezdm bna ters tercıhlerm nedenıyle.

2|0
    0|0
  • Annem kapalı ama babam ile aşık oldular evlendiler, kız kardeşlerimde öyle ama ben görücü usulü evleneceğim. Tanıdıkça daha bir iyi olduğunu görüyorum pişman değilim. Örtü senin elbise kullanımın gibidir, duygulara engel değil, veya onlara gerici bakışın ezik görmen bence senin yaşamış olduğun duygulardır.

0|0
    0|0
  • Sosyal açıdan uyum sağlayamaz dolayısıyla bana göre değil.

1|0
    0|0
    • Ne acidan uyum saglayamaz mesela

• Saygi duyarım

• @irerir , Bende saygı duyduğum için o şekilde bir ilişki düşünemem :)

• Kapalı olsun istemem.

2|0
    0|0
  • Benim için kapalı olması farketmez. Anam kapalıyı daha çok ister ama karışmaz o ayrı.

0|0
    1|0
  • Allahile onun arasınki mesele ben karışmam
    Benim yüzümden kapanacaksa kapanmasın. Allah için kapanırsa sevinirim

0|0
    0|0
  • gönlü benden sora kapansın... Güvenilir olsun.. Saçı kapanmıs... Pek de onemli değil

1|1
    0|0
  • senin gibi bir abazadan korktukları için saklanıyorlar ve senin ölmeni bekliyorlar.. Hiç bir zaman göremiceksin sayın gizli kullanıcı. adını kücük harfle yazdım sana saygısızlık yaptım :)

0|0
    0|0
  • Seçimi kendisinin ama kızardım ateşe gitmesine müsade etmezdim :)

0|0
    0|0
  • Hayır , Mustafa Kemal ilkelerine uymuyor çoğu... öyle bişey olsa sülalede tek olur heralde.

2|0
    3|0
  • hayır kapalılarda asık olabilir :D

0|0
    0|0
  • Yanliş biliyorsun açık olanlar ailesi görmeden gizlicemi evleniyor farketmez bide açık kapalı

0|0
    0|0
  • kesınlkle dındar olacak halıyle kapalı olur

0|0
    1|0
  • Gönlü dürüst olsun gerisi teferruat kapalısıda bizim açığıda

0|0
    0|0
  • Ne alaka si var konuşup anlaşır ve sonunda istenir evlenir

0|0
    0|0
  • kapalı olmasını isterimde nereden bulacaksın şimdi

0|0
    1|0
  • Kapalı 'da olabilir açıkta diğer insanlar gibi tanışıyorlar onlar'da..

0|0
    0|0
  • Hayır istemem. Çünkü girdiğim ortamlarda rahat edemez, eminim. Saygım var lakin kapalı biriyle sevgili, flört vs. yapmak istemem

2|0
    0|0
  • Benim için fark etmez ama annem illa kapalı olacak diyor bakalım napacauk

0|0
    0|0
  • Tesettürlü olmasını istiyorum. Görücü usulüyle evleneni de az

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır hep görücü usulü ile evlenmiyorlar ama bazıları abartiyor mesela sadece başı kapalı oluyor ve herşeyi yapiyor anlata bildimmi?

1|0
    0|0
  • Neden boyle bir dusunceye kapildinki çoğu severek evleniyor

1|0
    1|0
    • Erkekler kolay yaklaşamaz diye düşündüm. sonuçta kapalı birinin bir ağırlığı olurya.

• Kapali acik farketmez kadin agirligini koyduktan sonra acigada yaklasamazlar. benim cok arkadasim var kapali olup severek evlenen

• Eksileyen arkadas gorucu usulu evlendi heralde :)

• ben aşk evliliği yapmayı düşünüyorum. yani evlenmeden önce harama girmedikten sonra ne olacak ki? sevip de alırım anca :)

0|0
    0|0
    • Bende kapanmak istiyorum, düşünme aşamasındayım ve herşeyi merak ediyorum haliyle :) tanışmak sanki zor olur gibi geldi düzgün biriyle. çekinirler diye düşündüm, sonuçta kapalı insanın bir asilliği ve ağırlığı var:)

• ağırlık ve asillik? :D onlar bende yok ya. az fırlamayım ben :D. ama emin ol p. ç ler ve amacı farklı olanlar kenarına bile yaklaşmıyor :)

• bu arada o düşünülmez. 1 hafta boyunca kapan. eğer hoşuna giderse kapalı kalırsın. gitmezse boşver.

• Sanırım severek

0|0
    1|0
  • Hayir hic alakası yok. Istediğimiz kişiyle evlenebilirz

0|0
    1|0
    • bende kapanmayı düşünüyorum da, o yüzden sordum aslında :) tanışmak zor olmuyor mu diye merak ettim düzgün biriyle.

• Hayir kapanmak istiyorsan boule şeyleri hic düşünme bence. Allah yolunu acik etsin hayirlisi canim

• Neden gorucu usulu olsunki

0|0
    1|0
    • bilmem, dinde günah ya flört etmek

Yükleniyor...