İMDB takıntılı kaç ki̇si̇yi̇z?

Film seçerken imdb puanına bakıp ona göre filmi izleyen kaç kişi var? ve imdb puanı düşük olup da çok beğendiğiniz film var mı?

Güncellemeler:
İMDB benzeri faydalandığınız önerisini aldığınızbir site var mı?

1|1
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Imdb' nin fikrini almadan film izlemiyorum. Sinema önünde bile girip bakarım ilk olarak, sonra seçim yaparım.

0|0
    0|0
    • peki hocam yanınızdaki arkadaşınız ya da sevgiliniz imdb puanı düşük bir filme bu çok iyiy miş bu filme gidelim derse ne yaparsınız?

• Teşekkürler.

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Imdb takıntılıyım evet. Ama puan açısından değil oyuncu açısından takıntılıyım. bir film izleyeceksem mutlaka girip o kim bu kim şu nerde oynamış hunharca bakarım.

0|1
    0|0
  • Bakarım puanı düşük olupta iyi olan filme rastlamadım henüz

0|0
    0|0
  • biz imdb ile uyuşmadımız için

0|0
    0|0
  • Cok incelerim.7 den asagida ise hevesim kacar izlemem.

0|0
    0|0
    • korku filmlerinde imdb ye bakmam ama diğer tür filmlerde bende 7 üzeri olması şartı ile izlerim

• Bakıyorum maalesef.

0|0
    0|0
  • Evet bakıyorum. dusuk olanlar genelde iyi olmuyo bir çok kez yaşadım bunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• IMDB ve Metacritic'e bakarım genelde. puan ve yorumlar çoğunlukla kötüyse o filmi pek dikkate almam.

0|1
    0|0
  • Korku kapanı serisi mesela düşüktür puanı ama çok sevdim. Film seçerken;oyunculara, yılına, türüne, puanına, kapak resmine ve açıklamasını okurum. Hepsinden geçerse izlerim.110 tane film bekliyor izlenmek için listede.

0|1
    0|0
  • Valla ben ona ve yorumlara bakıyorum baxıları cok zaman kaybı oluyor zaman kaybı olan sonu belli sıkıcı filmlwri izlemek mantıksız izlerken bir sonuç cıkarmıcağım filmi izlemyi tercih etmem

0|1
    0|0
  • 7 ve üstünü izlerim genelde ama fragmana bakarım beğenirsem puanda önemli değil fazla

0|1
    0|0
  • ımdb den ziyade yorum hastasıyım fılmde 3 ten fazla olumsuz yorum varsa kesınlıkle ızlemem :)

0|1
    0|0
  • düşük olanlar genel de iyi olmuyor gerçekten :))

0|0
    0|0
  • ben. bilincli izleyici olmakla alakalı

0|0
    0|0
  • dikkat ederim ve 4 ün altındaysa izlemem:))

0|0
    0|0
  • İmdb yi baz alarak film izlemiyorum
    imdb daha çok oyunculuğa puan veriyor

0|0
    0|0
  • İsmine bakarım :))

0|0
    0|0
  • Bende bende... Şöyle bir bakarım önce oraya puan düşükse de pek hayır gelmez genelde

0|0
    0|0
  • İmdb'ye asla bkmam genelde drama filmlerine yuksek veriyolar cünku

0|0
    0|0
  • Esaretin bedeli birincilige yapıstı :D

0|0
    0|0
  • Ben :)

0|0
    0|0
  • İMDB candır