Biyolojik varlık olaan insanın soyut duyguları nasıl oluşmuştur ateist dostlarım?

herşeyin evrimle mümkün olduğunu savunan ateist dostlarım bu duygular denizden mi havadan mı sudan mı ateşten mi büyük patlamadan mı geldi aşk acı vs gibi

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Allah ol dedi oldu. Bu senin soruna bir Cevap mi?
    Neyse dogru Cevabi vereyim.

Duygular senin beyninde gecen Elektronlardan ve hormonlardan baska birsey degildir. Her duyguda beynin belirli bölümleri celisir ve farkli hormonlar vucuta salinir. Duygular Biyokimyasal olaylardan öte degildir kardesim.

Örnek olarak Ask.
    http://www.evrimagaci.org/makale/398

Cevaplarini bilmediginiz sorulara bir Tanriyi sokmayi kesin artik.

0|0
    0|0
    • Biyolog musun?

• Saçma diyorsun ama kime gore saçma neye gore saçma inanç kisiseldir seninkiler bana saçma gelir benimkiler sana saçma adi üstünde inanç ben buna inanirim sen suna kimse kimsenin görüşüne saçma diyemez kardesim

• Ben senin inancina sacma demedim, gercek dogru inancinda sacma, Biyoloji üzeri dediklerine sacma dedim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende merak ediyorum aydınlatsınlar. Nasıl oluştuysa öyle gitsin. Sadece aşk kalsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• @erkeksihayvan bence epey iyi bir ornek vermis. Sen icindeki cevabi gormek istemedikten sonra sana burada "duygular insan beyni icerisinde yasadigimiz olaylar butununun kimyasal reaksiyon sonucu ortaya cikan kavramlardir" desek bos. Yaradan bu soyut kavramlari bize bahsettiyse o halde herkes neden ayni seylerden zevk almaz. Sadist ve mazosist insanları ele alalim. Mutlulugu senin gibi yasamazlar örneğin. Isin cok kolayina kaciyorsun bence. Sorgulayan insana soru sormayi degil kendin sorgulamayi dene.

1|0
    0|0
  • çok yanlış yerden girmişsin bence.
    beynin hasar görmesi durumunda kişiliği değişen insanlar var

0|0
    0|0
    • tamamda daha derinine in yaratılışta o beynin içerisine nasıl koyulmuş bu duygular

• ya salakmısınız * beyin ne kadar gelişmişse duygularda o kadar fazla oluyor.

0|0
    0|0
  • Şu an ansiklopedi karıştırıyorlardır :) yine bir tesadüf vakası :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...