Son çıkan yerli korku filmleri hakkında bilgisi olan var mı?

Merhaba arkadaşlar; 2014 2015 yerli korku filmlerinden, Zehr-i cin, Siccin, Azem cin karası. Bu filmler nette düştümü? ya da DVD'si çıktımı?
Ayrıca çılacak olan - Ezan ve helak kayıp köy filmleri ne zaman vizyona girer? Şimdiden herkese teşekkür..

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Cam görüntüleri var hala

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Abi onu bilmiyorumda niye yerli izliyorsunuz sacma geliyor bana genelde cin temali oluyor tamam olsun birsey demem ama ya cin seni filmde oldurmeye geliyor ve tipik sahneler boyle oluyo cin geliyor odanin icindeki seyler yere dusuo evini salliyor falan bu korkunc degilki hani oldurmeye geliyorsa niye evi salliyor :D turksinemasi cok fantastik fanteziye bak ya :D

0|0
    0|0
    • Bu tür filmlerin insanda etki edebilmesi için öncelikle inancı olması gerekir dinimiz acısından. Ben bu tür olayları yaşayanlara ve yakın çevremde anlatanlara tanık oldum.
      Gelelim Türk sinemasına; Yabancı filmler içinde bana korku filmi önere bilirmisin? Pskolojik vahşet ve gerilim demiyorum sadece korku filmi.
      Bildiğim kadarıyla bir paranormal activity var orda şeytan iblis derler bizde cin derler.
      Bundan 10 yıl öncesine kadar Türk yapımcılar korku filminin yanından geçemezlerdi şimdi ise milletimiz heycanla bekliyor ve büyük bir kitleye ulaştılar.

• haçı cevap veran olursa banada haber ver :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...