Hangi Arap ülkesini tavsiye edersiniz?

Arap kültürüne karşı müthiş bir ilgim var. Arap ülkelerini dolaşmak ve bu kültürü yakından tanımak istiyorum. Görme fırsatı bulduğum tek yer Suriye oldu. Bunun dışında içinizde farklı Arap ülkelerinde bulunmuş olanlar varsa bana öneride bulunabilir mi acaba.

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Mısır, Irak, Cezayir, Umman, Libya ve Dubaiye gittim. Kültür bakımından en zengin yer, İslam ve kültür açısından Mısır. Libyada, sarhoştan ve beladan başka birşey görmen zor. Umman, islamın en güzel yansıdığı ülke. Dubai, isteklerine göre, soytarılar ülkesi. Orada Hindu ve Uzakdoğulular çoğunlukta. Araplar gece 10 dan sonra çıkarlar meydana. Cezayir, tam bir Fransız ülkesi. Fransız kültürü bulabilirsin orada, Cezayir değil.

Kısacası Mısır ve Ummanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• lübnan, katar, bahreyn, umman.

arap ülkeleri arasında en temiz insanları olan ülkeler bunlardır, hele umman, adamlar bıraksan 30 dkda bir duş alıcaklar.

0|0
    0|0
  • elle pilav yemeye,bulduğun yere sıçmaya mı özeniyorsun

3|1
    0|1
  • Ürdün ve Lübnan.

0|0
    0|0
  • benimde arap ülkelerine gitme konusunda bir fantazim var ama nasip olur olmaz bilemem ama gitmek istediğim iki ülke var nasip olur inşallah biri kuveyt digeri dubai sanada nasip olur inşallah

0|0
    0|0
    • Dubaiye gidenler çok fazla beğenmemişler. Ben yerel özelliklerini yitirmemiş ülkeleri merak ediyorum

• tv den bakıyoruz ancak bilemem orasını

• gidibelbilecek yer, Birleşik Arab Emirlikleri ama orada Arap kültürünü hiç yansıtmıyor :), Kuwait olabilir , yine Yemende olabilir bence

0|0
    0|0
    • Yemene tek başıma gidemem sanırım. Kuveyt i not ettim ama. peki nedir Kuveyti ilginç kılan?

• gidilebilecek yerler arasında güvenli olması , zengin ülke ama Arap emirliklerindeki gibi değil ,yani adım başı turist yok, çok özünde olmasada gidilmesi güvenli ülkeler arasında arap kültürüne en yakınlardan,

• Dubai Katar derim ama gecenlerde lubnanı gosterdiler ortamı begendim baya ben tunus cezayir libya dısında heryere gidilebilir aslında :)

0|0
    0|0
  • arap kültürü değilde fars kültürü için irana irandada tebrize git...bir de lübnan'a git ordada hıristiyanı musevisi müslümanı hepsi var...yanlız okunan kitap bilgilerine göre yerlerdir :)

0|0
    0|0
    • İranda bir süre yaşadım. ama ben daha çok Arap kültürüne ilgi duyuyorum

• orta doğunun parisini tek geçerim beyrut. arapça bilmedne gerekte yok çoğu türkçe bilir ha beyrut caddeleri ha bizim bağdat caddesi aynı eğlence bol.

0|0
    0|0
    • hadi canım :O ciddi misin? süpermiş bu. en çok bulunmak istediğim yerlerden birisidir Lübnan. o zaman ilkin oradan başlamak en iyisi

• ben üç kez gittim keşke bir daha nasip olsa

• İlgi duyacak başka kültür bulamadın mı?

1|1
    0|2
  • Qatar

0|0
    0|0
  • Suudi Arabistan

0|0
    0|0
  • kuveyt, arabistan, olabilir.

0|0
    0|0
  • abu dhabi, dubai bunlar iyi ama çok para ister söyliyim gizlim.

0|0
    0|0
  • Dubai

0|0
    0|0
  • katara git

0|0
    0|0
    • Eğer daha önce orada bulunduysanız bana sizin için ilginç olan yönlerinden bahsedebilir misiniz?

• hayır gitmedim, ama ilk gitmek istediğim yerlerden birisi.

suriyeye gittim beş para etmiyen bi yer.

• tabi duydun 30 cm yi :D

1|2
    5|1
    • afrikayla karıştırdın galiba

• oo adam tecrübeli xD

• evrensel evrimsel gerçekler bunlar. tecrübeye gerek yok.

Kızlar Ne Diyor 7

• Mekke-Medineye git.

1|0
    0|0
  • Araplar birbirinden o kadar farklı ki.. Mesela Mısır'da bi aile vardır geneli bedevidir. Biri Mısırlı'yla evlenince Şunlardan mı denir. Arabistandan başlarsan önyargı sahibi olabilirsin. Şöyle bikinilerinle Dubai sahillerinde güneşlen <3

0|0
    0|0
  • Mısır diyorum. Ben de gitmek istiyorum kesinlikle. Tarihi ve kültürü ilgimi çekiyor.

0|1
    0|0
  • Libyayı hiç tavsiye etmiyorum. Berbat bir yaşam şekli var. Pislik içerisinde yaşıyorlar. İnsanları genel anlamda samimi, ancak çok tembel ve çıkarcılar.

0|0
    0|0
  • misir..

gecmiste belki buyk insanlar yasamistir ama araplari pek sevmiyorum

0|0
    0|0
  • arabistan :D

0|0
    0|0
  • turkiyede cok var ne gerek var gitmeye? hazir ayagina gelmislerken :D

0|0
    0|0