Öğrenciler okurken çalışmalı mı?

Öğrenciler okurken çalışmalı mı?

Soru basit sizce nasıl olmalı ?

0|0
1011

En İyi Erkek Görüşü

• herseyın bır zamanı var.okulun ılk zamanlar tadını okulun tadını cıkartmalı. son seneye kadar maddi durumu iyi ise calısmamalı , kendını sosyal alanlarda gelıstırmelı. son sene belkı staj adı altında baslayıp yapacagı işi ile ilgili tecrubenınde kendıne faydası oalcagından çalışabılır.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Aslinda hayir. okuldan sonra ise gidiyorlar bütün gün calisiyorlar, yorgun oluyorlar. ne ders calismaya zaman kaliyor nede okulu düsünmeye. bu yüzden kendilerini derslere veremiyorlar ve dolayisiyla notlar kötü oluyor.. ama malesef mecbur kaliyor bazilari parasizliktan calisiyorlar. allah yardimcilari olsun ... ikisi birarada cok zor.

0|1
    0|0
  • bence yorucu bir iş olmadıkça çalışılmalı kendim tıp okumayı düşündüğüm halde bir yerlerde çalışabilmeyi istiyorum ihtiyaç dışında sebeplerim var bana göre

0|1
    0|0
  • çalışsın tabiki.

0|1
    0|0
  • Çalışmalı ...

0|1
    0|0
  • evet.. çalışmalı .. çünkü öğrenciliğin masrafı çok olur hatta bazen arkadaşlarınla eğlenmek turlara katılmak istersen paranın hazırda bulunması iyi bence

0|1
    0|0
  • Ha tabi şöyle bir şey var eğer bölümüyle alakası bir iş ise kesinlikle çalışmalı. Okuldan daha çok şey öğrenir.

0|1
    0|0
  • ihtiyacı yoksa niye çalışsın ki..zaten çalışacak bitince

0|1
    0|0
  • zaman varsa çalışılabilr. tabi okulu aksatmamak şartıyla

0|1
    0|0
  • ıkısını bır yurutebılıyorsa neden olmasın :D

0|1
    0|0
  • Zamanı varsa çalışsın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kaç yaş öğrenciler olduğuna göre değişir.üniversite öğrencileri isterlerse çalışabilirler ama daha daha önceki eğitim kurumlarında kiler çalışmamalı.

0|1
    0|0
  • ikinci öğretim okuyanlar için olabiliyor ama zorlanıyorlar, kardeşim bilgisayar müh. okuyor (son sınıf) aynı zamanda bir yazılım firmasında çalışıyor, ama çok zorlanıyor, gece gündüz birbirine karışıyor

0|1
    0|0
  • talebenin evvela ve bilhassa en önemli görevi dersleridir. Lakin bakiye vakitlerinde serazad dolasacaksa, calismasi evleviyet gösterir. Ecnebi ülkelerde, bireyselcilik evla kabul edildiginden, calismalari aile tarafindan tesvik ve takdir edilir.

0|1
    0|0
  • bence çalışmamalı...ama hayat şartları herkes için aynı olmuyo maalesef...

0|1
    0|0
  • üniversite öğrencisi kesinlikle okurken çalışmalı...okul hayatını baştan onra iş okul arasında geçirmemeli benim gibi ama çalışmalı kesinlikle...tabi bu birazda ekonomik bir durum ihtiyacı olan zaten çalışıyor

0|1
    0|0
  • Yok hacı, çalışmamalı..öğrencilik die bişey kalmıyo o zaman..okul aksar, arkadaşlar aksar, ilişkiler aksar, hepsi aksar...

0|1
    0|0
  • Okurken çok çalışmış biri olarak kesinlikle olmaması gereken bişey.

0|1
    0|0
  • Çalıştım zamanında ama şuan ense yapmak ile meşgulüm .

0|1
    0|0
  • ihtiyacı varsa çalışsın tabi.

0|1
    0|0
  • bence hayır

0|1
    0|0
Yükleniyor...