Ismi ilgimi çekti ya, okuyan var mı?

S*ktir et diye yabancı yazarlı bi kitap var. daha önceden görmüştüm arkasını okuduğumda hayatta s*ktir etmenin yollarını öğretiyormuş öyle hatırlıyorum. acaba aranızda bu kitabı okuyan varmı güzelmi nasıl?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Okudum ama beğenmedim.

0|0
    0|0
  • Ben biraz okudum beni sarmadı , iyi aklıma geldi dur devam edeyim ...

0|0
    0|0
    • bitirince yorumlarını tekrar alıyım o zaman taze okumuş biri olarak .d

• benm sevgılım okuyo .. arka kapağını okudum adam resmen herşeyi sktr et dıo hiç bişi takma falan dıyo .D sevgılımde son zamnlarda kavga etmelerımızı takmıodu artık bende bu kıtap yuzunden mı takmıyosun dıe sormustum :D

0|0
    0|0
  • ben okudummmm :)) cok ılgınc oldu su an bunu soran bırının olması.ya kıtapta bısı yok hr sayfada bı ıkı cumle bısı yazıyo o kadar.herseyı bosver dıyo.bencıl ol dıyo vs kısaca

0|0
    0|0
    • :)) okusammı okumasammı bilemedim ya .d

• kattıgı bısı yok acıkcası..ben herseyı hala kafaya takıorum netıce ıtıbarıyle.

• oda doğru insan doğasını bi kitap değiştiremez bence. bazı şeyleri takmadan yapamazsın

• İyi diye duydum her şeyi sittir ettiriyormuş :)

0|0
    0|0
  • ancak böyle kitaplar okuruz zaten :D

0|0
    0|0
  • gerek yok okumana,

0|0
    0|0
  • ben sevmedim.

0|0
    0|0
  • Okumasan da olur. Para kazanmak amaçlı yazıldığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ilk başta hoşuna gidiyo hem eğlenceli. ama sonra unutup sktir ediyosun kitapta yazanları da zaten.

0|0
    0|0
  • Okusan zararı olmaz. Ama psikolojisi kitap bitene kadar sürüyor.

0|0
    0|0
    • okumaktan zarar gelmez zatende okuyup etkilenmeyelim sonra herşeye s*ktir çekeriz .d

• okudum. ama piyasadakilerden farklı bir şey söylemiyor. çok da ilgi çekici olduğunu söyleyemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• basit bir popüler kültür eseri, oku-at mantığında. Hayatı*etmeyi yani hiçbir şeyle ilgilenmemeyi, mal gibi yaşamayı anlatıyor, antisosyal ve apolitik olmanızı öğütlüyor. 5 milyar insan yoksulken kendi küçük dünyanızda yaşayıp Alışveriş merkezlerinden çıkmayın diyen bi kitap

0|0
    0|0
  • fena bir kitap degil ama insana katacak cokta sey yok kısacası herseyi salla diyor kafana takma insanlardan uzaklastırıyor bence elin gavurunun kitabı cokta onemsemeyin ama bazı noktaları onemseyinde :)

0|0
    0|0
  • hayır okumadım öyle kapaklar ilgimi çekmez

0|0
    0|0
  • kitaba o ismi vererek dikkat çekip satış yapma politikası izlemiş çakma yazar sakin alma yirmi sayfayı sıkıla sıkıla okudum her sayfada boş boş anca o kelimeyi söylüyor. Kişisel gelişim kitabı istiyorsan 80 sayfalık tek oturuşta bitecek peynirimi kim kaptı var bunu oku ayriyetten kaliteli insan,

düşün ve basar

the key

kitaplarını tavsiye ederim. The secret belgeselini de izle..

0|0
    0|0
  • Güzel .

Okudum

Artık işsizim :D

Artık sevgilim yok :D

Ailemle kavgalıyım :D

Gelirim Yok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...