LONDRA NASIL BİR YER BİLENLER?

merhaba arkadaşlar biz üç arkadaş newyorkta yaşıyoruz ama londraya taşınma şansımız var londrada yaşayanlar varsa nasıl bir yer biraz anlatabilirmisiniz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kendim gitmedim, ama o kadar çok arkadaşım var ki, gitmiş kadar oldum

Anladığım kadarıyla iyi özellikleri;

Tertemiz, o kadar yağmur yağmasına ramen, yollarda en ufak bir su birikintisi olmaz, her şey çok düzenli, şehir planlamasından tutta, çalışma saatlerine kadar.
    İnsanlar birbirlerine saygılı ama biraz soğuklar, bizim gibi çatkapı mantığı yok

Her konuda en kaliteli şeyler var,
    Entellektüellik seviyesi yüksek, mesela ABD'de az bir elit dışında halk çok bilgili değildir, ama İngiltere o konuda çok ileride.

Bilim ve sanatta çok çok iyiler.

Kötü yanı ise;

Aşırı pahalı, 1000 paund tan aşağı yaşanabilecek bir ev yok, dışarıda yemek çok pahalı, mesela Türkiye'de en fazla 30 TL ye alabileceğim, çorba + yemek + salata + içicek gibi bir menü orada 30 Paund yani 120 TL

Berber, kuaför falan bahsetmiyorum bile, çok ciddi para kazanıyor olmanız lazım orada yaşayabilmek için.

benim bildiklerim bunlar,

Ha bunun dışında illede Londra'da yaşamak zorunda değilsin, Cambridge falan da çok güzel ve daha uygunmuş maddi olarak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 4

• Her adımda bir Kıvanç Tatlıtuğ :)

0|0
    0|0
  • Londraya gittim güzel bir yer :)

0|0
    0|0
    • Arabaların soldan gidiyor biraz alışman lazım :) Baya yeşilik var ve binalar eskiden kalma. Oxford street muhteşem uzun baya yürüyon. Ama pahalı herşy. Başka sorun varsa sorabilirsin.

• Gezmesine doyum olmayan en güzel şehirdir bence bahçeleri sokakları parkları yolları yapıtlarıyla özellikle tren sistemleriyle (underground) gidince çok duycaksın insanı büyülüyor :) Yeşillik var baya ünlü parklar var mesela hyde park. Şehir içinde pek yeşilik bulamazsın ama su geciyor ortasından gemiler nice yani :)

• tamam çoooookkkkk teşekkür ederim :)))

• daha dün ordaydım :D

0|0
    0|0
  • havası soğuk insnaları soğuk

0|0
    0|0
Yükleniyor...