Henry sen neden buradasın ?

İsmet Özel'in

Waldo sen neden burada değilsin ,

kitabına atfen yıllar sonra yazdığı

Henry sen neden buradasın ?

kitabını okudunuz mu

Bence harika bir kitap

Eğer okuduysanız sizin fikirleriniz ?

0|0
53

En İyi Erkek Görüşü

• bir arkadaşıma bakıp çıkacam :):):

espiri bir tarafa kanımca ismet üzel ürettiği eser ile yaşadığı hayat arasında bir bağlantı kurmayı ve bu bağlantıyı kurarken en azından böyle bir çaba içinde bulunulması gerektiğini kasteder.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• kitap insanoğlunun direkt olarak zihnine odaklanan, rahatlıkla başucu yapılabilecek bir eser. yazarın uğur mumcu ve doğu perinçek ile yaşadığı bir anıya da rastlamak mümkün kitapta. ve ''titizlik'' kavramını öyle güzel irdeliyor. kitap bir nevi yazarın kendiyle hesplaşmasını anlatıyor. okunmasını tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • "waldo sen neden burada değilsin?"i okumuştum.hoş bir tadı vardı ki ardından şiir kitaplarınıda okudum.ta ki erbainin sonlarına gelene kadar her şey keyifliydi.adamın üslubu akit gazetesinin üslubuna doğru kaymış.nadir televizyon izlediğim zamanlardan birinde de bir programda bir çala gördüm.milliyetçi daha da fenası ırkçı bir adam olmuş ismet özel.

Kitabın adı da waldonun burada olmamasından henrynin burada istenmemesine doğru evrildiyse,ismet özelde ciddi bir psikolojik sıkıntı oluştuğunu düşünmek kalıyor bana.

Tamamen yanılıyor da olabilirim.kitap adından analizde son nokta nihayetinde.

0|1
    0|0
    • Evet eleştirilerin de haklılık payı var

Ancak ben sevdiğim yazar

siyasi görüşünü değiştirse bile beni ilgilendirmez

Kitabındaki güzelliği değiştirmez değil mi

• ilişki aşk vs üzerine teklif gibi oldu bu ama:/

• haha :))

şiire gel şiire

• okumadım oksaydım iyi olurdu

0|1
    0|0