Sizi kitaplar mı ağlatır filmler mi?

Ben filmleri yapmacık buluyorum adı üstünde oyuncu illa bir sahnede yalan bir senaryo olduğu çok belli beğenirim ama ağlamam. Ancak kitap okurken içine giriyorum. Şu an Kahraman Tazeoğlu Yaralı kitabını okuyorum, gözlerim ıslak

0|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle kitaplar dostum bazen anlam veremediğim bir şekilde kitaptaki karakteri düşünürken buluyorum kendimi

0|0
    0|0
    • Kendimi karakter yerine koyuyorum ve bu nasıl oluyor anlamıyorum bazen el kol hareketi yapıp kendi kendime konuşuyorum annem delirdin mi diyo :D

• Yok yok tövbe de tövbe ilerde :D ben liseliyim daha yüzüme vurma

• Liseli olman hoş ama neden bu kadar korktun :D

Erkekler Ne Diyor 17

• Annem kendi öğretmenimdi. bir ayda 51 tane kitap okumuştu yakın zamanda. Boyun fıtığı oluştu okumak ve çeşitli mesleki nedenler yüzünden. Annemi defalarca gözlerinden yaş akarken gördüm. Kitaplar okudum okuyacağımda. Filmler kurgulanmıştır bir nevi betimlenmiştir. Ama kitaplar ; onu hayalinizde siz kendi isteğinize göre kurgular kendi hayatlarınızda sergilersiniz. Sizin filminizdir o ister komedi ister dram. Kendi hayatınızdan parçalar katarsınız o filme. Yönetmeni sizsinizdir çünkü. Filmler sizi hüzünlendirebilir fakat kitaplar derin yaralar bırakabilir yaşanmışlıklar yüzünden kalbinizin derinliklerinde.

0|0
    0|0
    • Yaaa çok güzel Yazmışsın senden kopyalamak istiyorum annenin de ellerinden öpüyorum ben de öğretmenim sayesinde başladım gözlerim bozuldu artık

• Kahraman Tazeoğlu Yaralı kitabını öneririm o zaman o da çok hakiki bir kitap. İyi günler

• Not ettim 2 kitabım var ondan sonra okuyacağım. İyi günler dilerim.

• Ikiside.. Kitaplar daha çok.

0|0
    0|0
  • Kitaplar nedense beni çok duygulandırıyor :/

0|0
    0|0
  • İkiside ağlatmadı taş kalpliyim galiba.

0|0
    0|0
  • hakikatler ağlattı beni hep..

0|0
    0|0
  • film daha ne olsun ki? görmeden inanmayız

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar ne kitap ağlatabildi ne film :D

0|0
    0|0
  • İnsanın yüreğine işledikten sonra bir kitapta ağlatır filmde bazen burada okuduğum bir yazı bile bunu yapabiliyor.

0|0
    0|0
  • aynen kitap iyi betimlemişse kendim tahayyül eder ağlarım

0|0
    0|0
  • Film.

0|0
    0|0
  • Merhametim ağlatır. :D

0|0
    0|0
  • Babanın dayağından dolayı ıslak olmasın gözler :)

0|0
    0|0
  • Filmler tabiki. Amaaaa Crash de kaçkez ağladım Babam ve oğlum Sınav

0|0
    0|0
  • Manga ve animeler genelde.

0|0
    0|0
  • Yesil yol filmi gercek gibiydi yani oyle filmlerde olabilir

0|0
    0|0
    • Evet ama sen içine girmiyorsun film olduğunun farkındasın ayrıca çok sıkıcı film

• Sen nasil dusunursen oyledir o zaman kitaba girmiyorum aekadasim kitap degil mi de diyebilirim sen tutturmussun filmleri trollicem diye yani tas kafaya bise sokamiyoruz

• Filmler hakkında kötü yorumum olmadı zevkler değişir kaba olmaya lüzum var mı. Film olduğunu biliyorsun ama kitap okuyan birisi olsan böyle demezsin ister istemez sürükleyip götürüyor seni

• Bence senin güzelliğin aglatir

0|0
    0|0
  • Film ler baby

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ben kitapta hüngür hüngür ağladığımi biliyorum. .

0|0
    0|0
  • ağlamak için neden aramam kitaplarda kendi benliğimi kaybediyorum ağlıyorum filmlerde ise yaşıyorum duygusallığı

0|0
    0|0
  • Ağlarım ben zaten ağlak biriyim :D

0|0
    0|0
  • Filmlerde olabilir.

0|0
    0|0
  • Benim için filmler bir numaradır :D Zaten filmler de kitapların görselidir :)

0|0
    0|0
  • Kitaplar ağlatır filmlerde ağlatır

0|0
    0|0
  • Şarkılar :D

0|0
    0|0
  • bir odun ben miyim ya :)

0|0
    0|0
  • Ay ben komedi de ki hüzünlü sahneye bile ağlarım :/ :) :) :)

0|0
    0|0
  • kitaplar ağlatır çünkü okurken resmen yaşarım kitabi

0|0
    0|0
  • kitaplardan daha çok etkilenir

0|0
    0|0
  • Hiçbiri. Beni gerçek hayat ağlatıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...