Böyle bir kitap var mı?

Bir kitap istiyorum. Peygamberlerin hayatlarının uzun özet tarzında yazıldığı, hani öyle çok çok ayrıntıya girip sıkmadan ama genel olarak herşeyi anlatan, bölüm bölüm birçok peygamberin hayatını anlatan mesela hz. ademden, sırayla uzun özet tarzında sonra idris as. vs gibi giden bildiginiz bir kitap var mı? Ama yazarı sahih olacak tabiki..

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• ENVARÜL AŞIKİN... yazarı ise AHMEDİ BİCAN...Okumaya başla elinden bırakamazsın..Eyüp Sultanda bulursun..

0|0
    0|0
  • peygamber tarihi bir kitap okumuştum, Kuranda geçen peygamberlerin hayatını anlatıyordu, yazarı aklıma gelmedi ama kitap faydalıydı, bulabilirsem ismini daha sonra yazarım

0|0
    0|0
  • 124.000 peygamber geldiğine rivayet edilir. hepsine bir sayfa ayırsa o kitap zaten kütüphanenin alabileceğinden fazladır. genel kültürüm olsun her konuda bi laf edebiliyim diye mi istiyorsun bunu?

0|0
    0|0
    • hayir. hayatlarını ögrenmek için. kuranda adı geçen peygamber sayısı 28'dır. Onları anlatan olsa yeterli.

• onları sıkmadan anlatacak kıtap yok. sen mizah falan oku :)

0|0
    0|0
  • kitapcılara gitsen kesnlıkle istesen verirler hepsi güzel

0|0
    0|0
  • Leone Caetani'den okuyabilirsin, mitoloji istemiyorsan

0|0
    0|0
  • Peygamberler Tarihi- M.Asım Köksal

tam aradığın kitap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• peygamberler tarihi diye bir kitap var ama yazarını hatırlamıyorum ya.kırtaside bak istersen iki serçe parmağı kalınlığında bi şey..

0|0
    0|0
Yükleniyor...