Anlamak zormu degilmi?

Kızlarmı edepsiz yoksa erkeklermi saldırgan? Neden bu zamanda tecavüz olayları çok oluyor sizce?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• nu durumm butun bireylere mal etmek yanlis kesinlikle yetisme tarziindan kaynakli. ne kizlarimiz var ar namus 10 numara kimsinde ar bitmis. kufur var. sonra herkesin icinde argo konusma var komsenin kimseyi saygisi daha cok tehsir var erkekde yeniliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Eğitemediğin her insan zamanı gelince başına bela olur. Namus kavramı kadına özel değil. Kadın örtünene kadar erkek bakmamayı öğrense sorun büyük oranda çözülür.

0|0
    1|0
  • Erkekler cinseliye ac amkk abazalari

1|0
    1|0
    • Alakası yok aklında olmasa bile edepli kız gorunce erkegin aklına pek bisey gelmez ama edepsiz ahlaksız giyimi kusamina dikkat etmeyen birini gorunce gelebilir teşvik ediliyor o durumlarda maaalesef

• Herkes istediYini giyer hanimefendi özgürdür bu konuda avrupada bu tür olaylar olmuyor kizlar yari ciplak geziyor kaşının üstünde gözün var demiyor erkekler.
      Bizim insanlarimiz ac ister carsaf da giyse kadin yinede birileri cikib kötü gözle bakcak ic gecircek
      Cahilik ahlaksizlik kadina kötü gözle bakmak taciz her book afedersiniz bizde ve degismeEcek gibi

• herkes karmakarısık ıste

0|0
    0|0
  • tecavüz olayı bence bir anlık gafletle yapılabilecek bir durum. tecavüzcülerin aylar öncesinden şuna tecavüz edicem diyip planlar yaptıklarını zannetmiyorum. tecavüzü yapan kişinin o ana kadar karşı cins tarafından her konuda reddedilişlerinin bilinç altından gün yüzüne çıkması şeklinde yorumluyorum.

0|0
    0|0
  • kafalr pırıl pırıl hep

0|0
    0|0
  • kafamda deli sorular

0|0
    0|0
  • Ahir zamandayiz

0|0
    0|0
  • içlerinde varki birbirinden beter

0|0
    0|0
  • Her türlü pislik
    doğru orantılı olarak arttı.

0|0
    0|0
  • insanları anlamak zor

0|0
    0|0
  • tacizin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunun cinsiyetle alakası yok bence erkeklerin aklı orda geziyo demek te yanlış kızlarımız edepsiz tahrik edici demekte yanlış hiçbir cümle tecavüzü olası gösteremez., tamamen kişinin o anki vahşice düşüncesi nefsine yenik düşmesi geneli toplumdan aileden dışlanmış kişiler yetiştirilme şekli vs vs buda benim görüşüm..

0|0
    0|0
  • Kızlar gayet edepli bence ancak bir kısmı onu da acıklayim bazı kizlarimiz var ki erkeğin göz temasiyla bile rahatsız olup bile bile cilvelesmeleri var ve daha bir sürü şey. Erkekler ise bazıları o kadar yoksun ki artık ben bile korkuyorum yolda yürürken bile bakiyolaR. Bence eşit

0|0
    0|0
  • Cahillik.

0|0
    1|0
    • Bence sadece cahillik değil Yaratılış olarak kızlar cazip yaratılmış Tesettürde emredilmiş , erkekleri suçlayacağına kızlar kendini tesettür ile korumalı !

• Beyin özürlü kocana yazık söyle boşasın seni

• Noldu edepsiz kocama mi göz diktin hemen. O sadıktır. Senin gibilere bakmaz. Hadi her yolu dene şimdi :-)

• Bir kiz olarak soyluyorum..
    Ne yazik ki ikiside mevcut.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin açlığı , kisiliksizligi

0|0
    1|0
Yükleniyor...