Tamam. Eleştirileri değerlendirdim. Ya bu nasıl. Bir başka hikayenin ilk bölümden bir parça. Lütfen bunu da değerlendirin, çok kısa merak etmeyin?

Hayat denen rüzgarın savurduğu bir ruhum ben. Direniyorum, savrulduğum yere değil, olmak istediğim yere gitmek istiyorum, ama...
Arayış içinde, şaşkınlık dolu, yorgun bir suratım ben. Bakışlarım soğuk, sırtımda büyük bir yük, gidiyorum işte.
Yürüdüğüm yolun kenarında yarım kalmış hayatlar, acı içinde çırpınan ruhlar... var. Duygulardan başka sahip olduğum, benim dediğim bir şeyim yok.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Bak bu öncekine göre gerçekten çok iyi :) ama şöyle bu 3 cümle birbirinden ayrı olarak çok iyiler. Aralarında bir uyum göremedim ben, ayrı yerlerde kullanırsan daha iyi olur bence. Devamını bekliyoruz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eleştiricek nitelikte değilim ben. Ama çok beğendim çok başarılısın. Tebrik ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eleştiriyi hak etmiyorsun. elbette bu hikaye seni tam olarak bize kendini tanıtmıyor. Her birimizn birbirinden farklı hikayeleri var. Hayat zor kolay olan hiç bir şey yok. Ama en önemli olan yükümüz ve sorumluluklarımız ne olursa olsun yaşamayı sevmektir

0|0
    0|0
  • bu da şiir tadında olmuş hatta düz yazı biçiminden çıkarsan güzel bir şiir olmuş :)

0|0
    0|0
    • Hayat denen rüzgarın savurduğu
      bir ruhum
      direniyorum...
      savrulduğum yere değil
      olmak istediğim yere gitmek istiyorum
      ...
      böyle devam ettirsen başlangıca göre iyi şiir olur :)

• Diğerinden iyi diye anlıyorum :))

• cümleler diğerinden iyi ama hikayelerde bir olayı veya bir durumu bir bakış açısıyla kendi bakış açın veya kahraman bakış açısı vs vs ile anlatman gerekir kısa betimlemelerle hissettiğin duyguyu duygunun adını söylemeden mesela aşıksan umutsuzsan umutsuzum veya aşığım demeden okuyucuya umutsuzluğunu aşık olduğunu hissettirmeye çalış yukarıda yazdığın bir kaç rütuşla iyi hale gelebilecek güzel bir şiir örneği olabilir yazının iyi geliştirmeyi düşünüyorsan sana sanat kuramlarını anlatan bir kaç kitap önerebilirim bu kuramlardan birini benimser o çizgide yazarsın veya özgün bir şey yaratırsın :)

• olmamış :(

0|0
    0|0
  • saçma ve uzun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...