Hard Rock önerisi desem?

Gintokii
Bir Allah'ın kulu üzerime hard rock şarkı atsın lütfen. Ama hemen "deep purple, guns'n roses, metallica" falan demeyin. Onları dinliyoruz herhalde yani. Sırf şu soru için üye oldum şarkı açlığı çekiyorum yardım edin. Mümkünse - mümkün olsun- link olarak atarsanız önerileri benim için daha kolay olur. Çok bilindik grup olmasa da olur ben bilinmeyen ama kaliteli müzik yapan grup arıyorum zaten. "iyi de aradığın tarz ne tam olarak?" derseniz iki üç örnek atayım şuraya hem dinleyin kulaklarınızın pası silinsin hem de kendimi daha iyi ifade edebilmiş olayım. Yeni açtığımdan hesabı link atamıyorum, isim yazıcam mecburen.

Breaking Benjamin - Breath , so cold
Thousand Foot Krutch - Be somebody , Courtesy Call , Phenomenon
Three Days Grace - ( aslında her şarkısı ama illa bir örnek vermek gerekirse ) last to know, life starts now, gone forever
Apocalyptica - i don't care, not strong enough
Fable - killing our memories
.
Hard Rock önerisi desem?