Hard Rock önerisi desem?

Bir Allah'ın kulu üzerime hard rock şarkı atsın lütfen. Ama hemen "deep purple, guns'n roses, metallica" falan demeyin. Onları dinliyoruz herhalde yani. Sırf şu soru için üye oldum şarkı açlığı çekiyorum yardım edin. Mümkünse - mümkün olsun- link olarak atarsanız önerileri benim için daha kolay olur. Çok bilindik grup olmasa da olur ben bilinmeyen ama kaliteli müzik yapan grup arıyorum zaten. "iyi de aradığın tarz ne tam olarak?" derseniz iki üç örnek atayım şuraya hem dinleyin kulaklarınızın pası silinsin hem de kendimi daha iyi ifade edebilmiş olayım. Yeni açtığımdan hesabı link atamıyorum, isim yazıcam mecburen.

Breaking Benjamin - Breath , so cold
Thousand Foot Krutch - Be somebody , Courtesy Call , Phenomenon
Three Days Grace - ( aslında her şarkısı ama illa bir örnek vermek gerekirse ) last to know, life starts now, gone forever
Apocalyptica - i don't care, not strong enough
Fable - killing our memories
.
.
.

0|2
2|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• 1|0
    0|0
    • Cidden AC/DC mi attın bana... Hakaret olarak kabul ediyorum... Drowning pool. Hemde Bodies. Playlist'imin temellerinde yer alıyor yanii :)

• Neden birini yapmayı seçmiyorsun ki. Oyun oynarken filmin bazı sahnelerini kaçırıyorsun farkında olmadan. Gerçi şu saatten sonra sadece birisini yapmayı denediğinde sıkılacaksın ama sonuçta şu anki de alışkanlık elbet geçecektir

• amin inşallah :)

• al sana en baba ağır metal rockın Müslüm Gürsesi mübarekler :D
    https://www.youtube.com/watch?v=_WFLUhSym80

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Biliyosundur buyuk ihtimalle ama idare et Rage against the machine killing in the name... megadeath killing road... antrax sweet leaf

1|0
    0|0
    • antrax sweet leaf şarkısını bilmiyordum çok teşekkür ederim çok beğendim :)

• Hard rock yazdım ama sadece onu dinlediğimden değil yani soft da dinliyorum teşekkür ederim önerin için :)

• 0|0
    0|0
    • Yeterli olurdu normalde ama AC/DC dinlediğim için 2'ye düştü :)

• Zaten ACDC dinlememiş olsaydın gerçekten HardRock dinlememiş olurdun :)

• aradığından farklı ama değişik olabilir belkide suicidal tendencies mesela... you cant bring me down?

1|0
    0|0
    • Evet aradığımdan farklı. Müziği çok beğenmiştim halbuki.. Solistlerin böyle bağırarak şarkı söylemelerini sevmiyorum maalesef :D

• 1|0
    0|0
  • Vuhuu örnekler sağlam skillet ve disturbed diyeyim.

0|0
    0|0
    • Skillet dinliyorum tabikide. The last night şarkısını intihar eden bir arkadaşına yazdığını biliyor muydun? Öğrendikten sonra şarkı daha anlamlı gelmeye başladı... Disturbed'e gelecek olursam.. Daha önce dinlemedim ama şu şarkısı çok iyidir diyebileceğin bir tane istesem?

• Yaa asıl olay ondan sonra başlıyor bence ilginç bir anime ben sevmiştim :D

• Ben direk aksiyonu seviyorum :D

• 0|0
    0|0
  • Dark Funeral

1|0
    0|0
  • Soft rock varken gürültüye ne gerek:)

Rammstein dinle Kein Lust
    Links
    Du Hast
    Freu frei v. b parçaları iyidir

0|0
    0|0
    • Rammstein dinlemiyorum ama çok büyük saygım var o gruba bana uymasa da güzel diyebilirim şarkılarına :) teşekkürler :)

• ben rastgele rock onerwyim sana yahu
    motorhead (i dont beliave a word en sevdigim sarkidir vu arada)
    megadeth
    nirvana
    alice in chains
    pearl jam
    slayer
    sodom
    arch enemy
    lord belial

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Ön yargıyla yaklaşmasak? Ben türkü dinlemeyi de seven bir insanım

• aynı şeyi yaşıtın biri dese ve yapsa bu şekilde anlamazdın ama

• Hayır yine anlardım. Yaşla bir alakası yok ki. Benim takıldığım şey kullanılan cümle zaten yaş değil

• Al sana hard core rock

http://m.youtube.com/watch?v=KfAl19i-RYI

Patlatın bakayım -leri ^^

0|0
    0|0
    • Efkarlıyız diyosun

• Küfürsüz rap'i sagopa kajmer yunus üdstst yapiyor :-) rapi zaten sevdiremem ama bilgilendirebilirim ^.^

• Bilgilendirdin gerçekten de teşekkür ederim :)

• hardcore verelim olmaz mı

0|0
    0|0
  • Sabaton u bilmezsindir sen şimdi

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum gerçekten de :(

• biliyorum :)
      ama bunları kimse bilmez genelde, farklı şeyler yazıyorum zaten altta yazmışlar

• Garmarna'yı sevdim ama gerçekten teşekkür ederim

• https://www.youtube.com/watch?v=rgyBKqWPN1A

EksiLer gelsin hadiiii. iyi aksamlar

0|1
    0|0
  • AC/DC
    Kiss
    Nirvana

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • Selam ve çok teşekkürler playlistim'e girebilecek bir parça önerdiğin için :)

• Önemli değil rock mock bilmem Breaking bad saolsun :)

• Breaking Bad.. Yorumsuz :D Supernatural 'de insana classic rock sevdiriyor. Diziler sağolsun

• 0|0
    0|0
    • Lordi dgilmi bu metal agirlikli :))

• Aa olur mu hiç özellikle belirttim o şarkıyı bak sorarken :D

• Aaoo çok pardon :D

• Bos bos sarkilar hard rock dinleyeni adam yerine koymam hepsi uyusturucu bagimlisi kendini bilmez

0|0
    0|1
    • Bari hepsi demeseydin yaa. Sesi gerçekten güzel, dinlenmeye değer olanlar var yapma etme. Bu söylediğin çoğu müzik kategorisinde zaten vardır der sıyrılırım ben...

• kulagima hos gelen herseyi dinlerim ama agir metal de bagirmaktan baska birsey yapmadiklari icin sevmiyorum tabiki aralarında cok guzel muzik yapanlarida vardir alternatif rock hosuma gider

• Alternatif rock benimde hoşuma gider ama direkt Linkin Park diyorlar. Ben sevmiyorum Linkin Park. Kulağa hoş gelen her türlü müzik benim de izlediğim bir yol. Fransızca, almanca, hintçe, japonca şarkı aralığım baya geniş :D

Kızlar Ne Diyor 2

• lordi hallejullah

0|0
    0|0
  • Fazla hard değil ama Bullet for my Valentine güzel grup tavsiye ederim :)

0|1
    0|0
    • Tabikide dinliyoruuum :D

• Matthew ;) ♡ :) favori grubum şarkı sözleri melodi falan herşeyiyle bayılıyorum

• İlk başta çok önyargıyla yaklaşmıştım ama müziklerini ben de çok beğeniyorum :)

Yükleniyor...