Allah çirkin şansı versin dedikleri gerçekten doğru mu acaba? :)

Öncelikle merhabalar ben bu kızları anlamıyorum anlam veremedim bitürlü yani kendi adıma yakışıklı olduğumu düşünüyorum ukalalıkta yapmıyorum bu arada ama üzerimde nazar mı var bilmiyorum hiçkimseyle olmuyor istediklerimle de sevgili olamıyorum ne yapmam gerekiyor çirkinlere bakıyorum yanında güzel kızlarla geziyor güzel kızlara bakıyorum yanında çirkin erkeklerle geziyor bunun nasıl bi açıklaması var ya aklım beynim almıyor :)

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• bende aynı dertteyim .. bence o çirkin kızlar kendilerini karakteriye we kişiliyle hallediyorlar allah çirkinlere şans wermiş işte guzeller owunmesin diye ..

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ya gerçekten anlamıyorum anlam veremiyorum bu nasıl bir iştir tamam zengin ve çirkin erkeklerle parası için birlikte olan kızlar var ama orta gelirli olupta çirkin olup erkeklerle birlikte olan kızlarda var ve ben hayretle izliyorum bunu sadece :)

• bendede war heralde hiç kimse çıkmadı daha benim karşıma :)

• müsaitsen dertleşelim mi biraz sakın yanlış anlama benim bu dediğimi gerçekten iyi değilim

Kızlar Ne Diyor 6

• olur :)

0|1
    0|0
  • kesinlikle doğru bende buna inanıyorum. karşıma biri çıkıyor mutlaka hayatında biri vardır diyor bana.ama yok işte allah çirkin şansı versin. hoşlandığım çocuğa bakıyorum kimse bana yakıştırmıyor ama onun yanında gezen kızlar tip olarak benden çok aşağıda ben de anlam veremedm.güzellik göreceli tabikide ama tuhaf gerçekten

0|0
    0|0
  • çirkinlerin şansı iyi olduğu için allah çirkin şansı versin sana derler bir nevi kıskanclıkta denir evet bende grüyrm ilginç tesadüf mü desek artık :D

0|0
    0|0
  • Ben o söze kesinlikle katılıyorum :) Yani daha doğrusu allah herkese doğru şanlar versin. Ama İyi ve güzel insanların kaybettiklerine daha çok inanıyorum

0|0
    0|0
    • iyi niyetin bu kadar işe yaramayacağı bir hayat olacağını hiç düşünmemiştim

• Yeterki karamsar olma .. İyi dileklerim seninle umarım allah sanada çirkin şansı verir :))

• teşekkür ederim hepimize çirkin şansı versin :)

• Evet benim çirkin çirkin arkadaşlarım yemek yapmayı bilmeyen iş bilmeyen hepsi evlendi barklandı ben hala evdeyim :D

0|0
    0|0
  • hep çirkinin yanında güzel, güzelin yanında çirkin oluyor. sanırım kimse kendisi gibi birisini bulamıyor, bireylerden birisi taviz vermek sorunda sanırım yoksa mutluluk hayal oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bak kardeşim insanlar senin gibi sadece fiziğe değil ruhada onem verir ruh ve fiziğin uyumu en iyisidr kadınlar erkeklerden sadece fizik değil laf yeteneği , kültür , tarz , ve karizmada ister tabki sağlam bir gelecek için para ve sevgi verebilecek bir ahlaki yapıda

0|0
    0|0
  • çekemediğin için çirkin diyor olabilirsin belki.

bu iş yakışıklı olmakla bitmiyor ayreten bunu bilmelisin.

0|0
    0|0
    • ne alakası var güzel kardeşim

• şu alakası var kardeşim

insanları çirkin veya güzel diye sınıflandıramazsın. sen sınıflandırıyorsun ve bu yüzden kaybediyorsun.

ben sana çirkin birileriyle çık demiyorum.

sadece insanları çirkin veya güzel diye yargılama.

• demekki kişilik görünüşten daha önemli...sizi itici kılan davranışınızı araştırın bence...

0|0
    0|0
Yükleniyor...