Benimle birikiminizi paylaşır mısınız?

Arkadaşlar okuduklarınızı, dinlediklerinizi benimle paylaşır mısınız? Yeni kitaplara, müziklere ihtiyacım var. (İsimlerini demek istiyorum.)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• müzik istiyorsan ben daha çok enstrümantal dinliyorum bu kategoride de Le Trio Joubran ı öneririm kefilim bu adamlara ya da Still- The Trip te efsane bir şarkıdır türkçe pop tarzı istiyorsan Düşbaz dinleyebilirsin kitap için önerilerin boşa gitmemesi için önerim ne tarz kitaplar sevdiğini söylemendir.

0|0
    0|0
  • into the wild (film/kitap)

0|0
    0|0
  • Bertland Russell - Mutlu Olma Sanatı
    Friedrich Nietzsche - Böyle Buyurdu Zerdüşt bunlar son zamanda okuduğum kitaplar tavsiye ederim.
    Tchaikovsky - Valse Sentimentale benim ruhumu dinlendiriyor istersen bir dene. :)

0|0
    0|0
  • Ferrarisini satan bilge mükemmel ve olagın üstü bir kitap

1|0
    0|0
    • Evet, okuma şansım oldu.

• bende çok şaşırdım aslında böyle bir sitede böyle bir olgunluktaki bir insan ne arar diye ama kendimden örnek verince senide anlıyabildim az cok :)

• Haha teşekkür ederim. :)

• hmmm olasılıksız. Adam fawer gayet başarılı bir kitap. Müziklerde güncel gidiyorum ya sana şu an dinlediğim I'm an albatraoz şarkısını taviye edeyim.

0|0
    0|0
  • Umarım değerlendirirsin:

Attila ilhan / sokaktaki adam

0|0
    0|0
  • şu an carly rae jepsen- call me maybe dinliyorum. bu tarz seviyorsanız örnekleyebilirim

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Bu tarz değil.

• Gün Olur Asra Bedel.
    Okumanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Müzik olarak 2Pac, Eazy E, N. W. A ve Tech N9ne öneririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...