En çok etkilendiğiniz film hangisi?

Hayatınızda sizi etkileyen şu şu olay geçtiği için şu filmi unutamadım dediğiniz film hangisi?

Güncellemeler:
Forrest Gump, Esaretin Bedeli
Bu filmler bana; hayatta karşılaşacağım olumsuzluklara rağmen mücadelemi son ana kadar sürdürmem gerektiği mesajını verdi.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Akil oyunlari iyidi bence etkilendim yani filmden
    Titanik kesinlikle cok iyidi
    Predestination ( kader ) paradoks filmiydi ilk izlemede kesinlikle hic bisey anlayamazsin :D
    Inseption kesinlikle harikaydiii
    Hizli ve ofkeli serisi favorim
    Piyanist guzel filmdir klasiklerden :))
    Bunun sonu yok :D

0|1
    0|0
    • Akil oyunlari iyidi bence mi mükemmel di tam beni anlatıyor nash tam benim ayarda titaniği küçükken izlemiştim süperdi favoriler arasına ekleyebiliriz.

• İzledim özelden tartışırız.

• 1 saat 37 dk. Hepsini anladım.

Kızlar Ne Diyor 5

• Slumdog millionaire.

0|1
    0|0
  • Babam ve oğlum...
    Baba ve oğlu arasındaki o bağ müthiş etkilemiştir beni. Güncellemedeki filmleri hep izlemek istedim ama hala fırsatım olmadı :/

0|1
    0|0
  • Evimdeki düşman , korku seansı , dabbe bir cin vakası , musallat 1 ve 2 , anabella , sinister , falan

0|1
    0|0
    • Musallat 1 iyilerim arasında dabbe bir cin vakası tam kız arkadaşıyla izlenecek film

• Black
    Forrest gump
    Umudunu kaybetme
    Sınav
    A beautiful mind

0|1
    0|0
  • Funny games

0|1
    0|0
    • Seni etkileyen sahnesi hangisiydi?

• Lütfen söyle izlemedim ama öyle bir anlattın ki izlemeye karar vedim ha bu arada süprizleri kaçmışdurumları severim öyle bir anlat ki izlemiş gibi oluyum :)

• insani gerse de sanatsal yonu agir basan bir film yani filmdeki mesajlari tam anlamak her babayigidin harci degil:D eksi sozlukten bir bak istersen orda detayli anlatmislardir bence

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...