Resident Evil Retribution hakkında görüşleriniz neler?

arkadaşlar resident evil oynayanlar varsa aranızda bu son filmi ile ilgili görüşleriniz nelerdir? forum sitelerinde kötü falan yazmışlar ama ben resident evil ps1 için silent hill e rakip olarak ilk çıktığından beri film olsun oyun olsun sound track leri olsun hayranıyım resmen. ada wong fanatiğiyim :) son film çok kötü olmuş diyorlar forumlarda izledim ben çok beğendim sizin görüşleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
resident evil damnation filmini de izleyebilirsiniz filminden daha güzel olmuş bence :) animasyon bu arada.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Son filmini beğenmedim. Sadece bir sonraki filme bağlamışlar seriyi o kadar.

0|1
    0|0
    • orası öyle bir sonraki film için çekilmiş bir filmdi tamamen

• Kızıl gebersin/ekibe yeni adamlara ihtiyaç vardı/mila ölmesin o filmin direği =)9

• ahah ölcek ama bence son filmde. bundan bir önceki filmde buna benzer bir sahne ile bitmişti. ama bunda olay farklı :) sadece beyaz saray kalmış. damnation u da izlediysen animasyonda bir karakter var muhtemelen ukrayna o ülkede çünkü başbakanları bayandı bi ara orada o eleman amerikan özentisi :) leon a yalakalık yapıyo full amerikan asimilesi. ada da yardım ediyo sürekli leona falan.

Kızlar Ne Diyor 3

• ismi çok havalıymış kardeş.

0|1
    0|0
  • Oyununu çok oynardım. Animasyonu hariç tüm serisinide izledim. Ben son filmini çok beğendim, film yarıya girdiğinde yarısı oldugunu anlamadık bile, öyle çabucak geçti ki. Gözümü ayırmadan izledim. Mila zaten harika bir kadın, süper oyunculuk..

0|1
    0|0
    • aynen bende beğendim :)) kısa falan diyorlar film ama bence yeterli. ben ada wong fanıyım :)) animasyonu kesin izlemelisin torrentte var ve resident evil seven bir kız görmek harika :D

• ada wong son sahne de bir tuhaflık hissettirdi bana, sanki onlardan olmuş gibiydi ama bilemedim.

• oldu zaten leon a aşık :))

• bayılıyorum milaya baba.

oyunun da filmi çıkmış animasyon tarzı onu diyon sanırım,izlemedim ama düşünüyorum boş bi zamanda.

0|1
    0|0
    • mila film ünlüsü :) asıl ada wong süper hacı :)) re4 tede leon ve ada takılıyodu .:) bunun sonunda da leon ada ya asılıyo ahaha oyunun filmi başka o resident evil damnation şuan vizyonda olan resident evil retribution :) damnation u da izlemelisin bence o daha güzel hemde animasyon oyuna daha yakın konu olarakta

• ok bakarım bi ara

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...