İnsanların müzik tarzları, kişiliğinin belli bir ölçüde göstergesidir.

Buna göre senin tarzın anketteki şıklardan '' EN ÇOK ''hangisi olurdu ?

• Rock-metal ve alt türleri.
    13% (2)38% (3)22% (5)Oy Ver
  • Pop müzik ,caz, blues ...
    47% (7)12% (1)35% (8)Oy Ver
  • Elektronik müzik ( trance,house, eurodance ,goa,disco,acid vs...)
    0% (0)12% (1)4% (1)Oy Ver
  • Hip hop, rap müzik,RNB. ve diğer türevleri...
    20% (3)25% (2)22% (5)Oy Ver
  • Diğer; ( arabesk, Türk sanat müziği, klasik batı müziği, fantezi, new age, sipirütual müzik vb..)
    20% (3)13% (1)17% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Caz dinlerim piyano kontrbas davul triosu hoşuma gider.

Tangoları ve türevlerini severim,latin müzikleri

Klasik müzik dinlerim,chopin

sanat müziği,özellikle yusuf nalkesen besteleri güfteleri hoşuma gider

enstrümantal,göksel baktagir,hüsnü şenlendirici,vasilis,stavros,manos,ivo papazov ,ömer faruk tekbilek,başar dikici,gündem yaylı filan.v.b

ferdi babanın hayranıyım

en önemlisi türkü ama türküsüz olmaz iç anadoludan doğusunu dinlerim özellikle.

Ayrıca elektronik müziğe tamamen karşıyım.Elektrik olan ne varsa elektrik gitar bas gitar alayına karşıyım.Mümkün olduğunca plak alır plaktan dinlerim.Yenilerde plak diye birşey kalmadı tabi...

0|1
    0|0
    • klasik de chopin dinlemeyeni klasik muzik dinliyo demem :) vivaldi , bach, mozart ,ve beethoven olmazsa olmazlardan yine.

sana bir grup öneriyim elektronik oalbilir ancak güzel batı soundları ile müzik yapıyolar: Bliss : They made history albümünü bul indir dinle.you tubeda da bulabilirsin.

sanat müziğinde yusuf nalkesen bende arada ortam hallerinde dinliyorum: şu dizesini unutmak ne mümkün : içimde kim vardır bir bilebilsen, sen seni bulursun kalbime girsen...

katılım için teşekkürle

• dostum seni ekliyorum daha çok muhabbet ederiz bu konularda.dediklerine katılıyorum ayrıca.Batı müziği ile zorunlu ilgileniyorum işte kendimi geliştirmek için.Melodiler pek kalmadı ezgi tekrarından başka birşey yok.İnsanlar bas sesleri duyup 300-500, 2/4 lük ritmlerle müzik dinlediklerini sanıyorlar.90lı yıllardaki pop müziği insanımız özlemle dinler çünkü o zaman ezgi yoyunluğu,duygu çok fazla yer ediniyordu müzikte.Fakat şimdilerde eser yok

• aynen öyle arkadas. zamanımız ,hülya avşarların, hadiselerin ,yada kuru ritm üzerine avuk sabuk szölerin gittiği bir çağı yasıyo. ve yeni nesilde müzikten anlayan pek biri de yok.yeni çıkacak olanlarda ;şuankileri örnek alıcaklardır. neo akım -düşünsel değişim herseyi derinden etkilediği kesin. ve bu bir tek müzikle kalan bir şey de degil yine.

arkadaslğını onaylıcam.

Kızlar Ne Diyor 5

• a.

0|2
    0|0
    • Bende A , dan ; gothic metal , power metal ,hard rock türleri dinlemeyi severim .bunlar içersinde; nightwish, epica, sonata artica, mandrgora scream , arada cradle of filth ,biraz dio ,sepultura ve kamelot dinlediklerimden bazıları... içlerinde dağılan gruplar , yada değişmeli olanlarda var tabiki...

• pop rock yabancı tsm turku slowlar sıla candan ercetin tarkan yusuf guney sezen aksu ustune tanımam kısaca muzık benim hayatım

0|1
    0|0
  • caz,blues, r&b bazen pop

0|2
    0|0
  • D dedim.

0|1
    0|0
  • iyi de karman çorman etmişin.

1|1
    0|1
    • Şık sayısı az olunca anket duzenine göre yanlış veriler oluştu diyelim :(

bu yüzden bazı türleri bir arada vermek durumunda kaldım kısaca.

• herşeyi Türkçe yazık sonuna neden ok. yazarsınız onu da anlamam neyse E dedim.

• Bir bilenden buna yanıt gelir belki diye olsun :) bu da benim şıkkım olsun ( E şıkkı )

Erkekler Ne Diyor 10

• herşeyi dinliyorum, kişiliksizim lan o zaman.

0|1
    0|0
  • C birazda d serpiştirebiliriz ama az :)

0|1
    0|0
  • Poppppp heyyoo :)

0|1
    0|0
  • ben hepsini dinliyorum :D

0|1
    0|0
    • Her müzik türünü dinlemek ; çok yönlülüğün bir işareti .bu kişisel bir yorum ayrıca...

• Hip Hop Rap diyorum ya tatmin ediyorlar fazlasıyla

0|1
    0|0
  • Indie Rock

Grunge

Cuban

Folk

Gospel

Soul

Pop Jazz

Island

bunları dinlerim

0|1
    0|0
  • B ve E'nin içindeki bazı türler.

0|1
    0|0
    • E ' de en çok kimi dinliyosun ?

• Dede efendi nağmelerini birde : Buhuri-zade Mustafa Efendi (Itri) çok pis dinlerim .

• zaten şu 3 besteci ,türk müziğinin yapı taşını olsturur demek lazım:

Itr� ( buhuri-zade mustafa edendi) , Abdülkadir Mer�gi ve Hamm�m�zade İsmail Dede Efendi ( dede efendi )

yürekleri şad olsun ...

• Dini ve milli duyguları olan müzikler tercihimdir

0|1
    0|0
    • burada anket için şık sayısı sınırlı oldugu için , isimlerini yazamadıgım çok müzik türü var. halk müziği, musiki vs.. gibi :(

bende halk müziğini severim.

• dayı bu yorumunla birlikte dağılıyoruz :D selametle

• eyvallah hocam :)

• A ve D nin , kulağıma hoş gelenleri

0|1
    0|0
  • Elbette rock -metal ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...