TV'de olan bazı programlar ve diziler.. ?

Eskiden örnek: Kemal Sunal'ın zamanında sansürler vardı şimdi ise ne zaman tv açsam muklaka +18 gibi diziler oluşuyor üstelik sansürde koyulmuyor tv açarken bile tedirgin oluyorum ben bile utanıyorum ailem varken durumla karşılamaktan. Bu konuda düşünceleriniz neler.?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• oncelerı cınsellık saklıydı. herkesın matem alanıydı. o yuzden tv'de bu konular ışlenmez veya işlense bıle gece gec saatlerde yayına konulurdu. ancak değişen toplum yapısıyla cınsellıkte normallestı. artık 14/15 yasındakı cocukların bıle cınsel hayatı var. o yuzden tv'de cıkanları yargılamamak lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Televizyon izleme o zaman.Ayrıca senin hala leyleklerin geldiğine mi inanıyorsun ? Cinsellik diğer ihtiyaçlar gibi bir gereksinimdir ve gıda reklamları ya da programları kadar cinselliğinde olması gayet normal.

Ayrıca çocukların varsa cinsel eğitim vermeni de öneriirm ki; sonra elime değdi hamile kalır mıyım demesin.

2|1
    0|1
    • O senin için geçerli. Bunu tek ben değil herkez değerlendiriyor ve şikayetçi ve rahatsız edici bir durum cinsellik bir ihtiyaç değildir. Bunu çok iyi iyi araştırırsan öğrenirsin ne dediğimi ve ayrıca cinsellik ise bu gizlilik içinde tutulur. Kaç milyon önünde sevişiyor haberin yok sanırım bilgilendirmemişler seni

Çocuğum yok burdaki olanlar kadar olsaydı çocuğum olurdu eğitim vermek gerekirse ilk senden başlarım.

• Yazacağın 100'lerce kişi vardı sanırsam.Ne kadar inandırıcı.

Ayrıca cinsellik cinselliktir ve de internette sadece profosyonel çekimler yok.

Eşin kapının önüne koyunca görüşürüz.

• Sen bu akılla gidersen ben değil senin eşin kanın önüne koyar.

Cinsellik senin için öyle senin görmediğin bilmediğin bilemediğin yerlere gitmemişsin ki bunları boş konuşup söylüyorsun burdakilere sorsan seni haklı çıkarırlar burdaki olanları görüyoruz ama ki şunu bil burdaki görünenler dışarıda öyle değil sanal varsa yalanda çok bunlar yumurtadan çıkmış değil ya ki her önüne gelenle yatsın. ! SON.

Yükleniyor...