Konuşmaktan en çok keyif aldığınız konu nedir?

konuşmaktan en çok keyif aldığınız konu nedir? üstteki konu başlıklarıyla cevap verebilirsiniz.

0|0
1117

En İyi Kız Görüşü

• Her konu her insanla konuşulmaz,karşımdakinin ilgi alanına göre konuşurum sonuçta siyasetten anlamayan bir bayanla siyaset konuşamam.Ben her konuda konuşmayı severim sadece konuşabilecek biri lazım:)Ama ben bişeyler öğreneceğim şeyler konuşmak isterim buda malesef her insanla olmuyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Gündem

0|0
    0|0
  • rc model, arabalar, film, Ülke gündemi(ekonomi, siyaset falan), Sinema, baya konu var ama aklıma gelenler bunlar

0|0
    0|0
  • Günlük yaşamımızda mı yoksa KızlarSoruyor.com sitesinde mi diye bir soru sorsam çok mu tuhaf olur acaba

0|0
    0|0
  • kafama göre takılırım. bazen konuşasım olur, her telden konuşurum. bazen konuşasım olmaz, sorulan soruya bile cevap vermem.

0|0
    0|0
  • Gundem, siyaset, dini konular, kizlar, sex para, is, gelecek evlilik

vs, vs

0|0
    0|0
  • siyaet konuşurum ama bilgili insanlarla ayrıca erkek olarak kıyafe modası,teknolojik glişmeler hakkında

0|0
    0|0
  • sohbet tek kişilik olmadığı için karşıdaki kişi bilgili olmalı hangi konuda olursa olsun şimdi birşey anlattım mı karşındaki anlamasa inanmasa hoş olmaz... ama ticaret-para-iş güç-vede cinsellik :))

0|0
    0|0
  • Film film film.

1|0
    0|0
  • eğitim, iş, gündem, cinsellik,

0|0
    0|0
  • kızlardan

0|0
    0|0
  • ... İnsan.

0|0
    0|0
  • gündem

0|0
    0|0
  • kişilik...

0|0
    0|0
  • devlet işleri

0|0
    0|0
  • birinin benim hakkımda iyi şeyler söylediğini başkasından öğrenmek :)

0|0
    0|0
  • Karşımdakiyle ortak olarak neyi iyi biliyorsak o.

0|0
    0|0
  • hayat, yaşam, sonuzluk, ölüm ve ötesi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hobiler müzik sanat spor dalları zeka beyin yanılsamaları filozoflar hakkında konuşmak hayatın gerçeklerini konuşmaktan zevk alıyorum.

0|0
    0|0
  • saglık, kisisel gelisim, spor, erkekler, kultur..

genelde bana bi seyler katıcak konuları konusmayı severim .. :)

0|0
    0|0
    • erkekleri konuşmak ne katıyo ki sana :D

• o da katıyo yaa deme oyle erkek anatomisi incelemeyi severim :)

• Anatomi : Canlıların yapısı ve duzeni ile ilgilenen bilim dalıdır. Yanlıs anlasılma olmasın lutfen :)

• gündem, gelecek planları, ilişkiller, moda

0|0
    0|0
  • Konu başlığına göre değil ama gündem hakkında olabilir. Birilerine nasihat veremiyorum ben mesela batırım yani

0|0
    0|0
  • futbol moda sıyaset

0|1
    0|0
  • Kıyafet ve kişiler hakkında konuşmayı severim.

0|0
    0|0
  • filmler , sanat ( resim, müzik dunyası )

0|0
    0|0
  • eğitim, güzellik bakım vs, ve dedikodu :)))

0|0
    0|0
  • sanırım buradaki konu başlıklarından en çok sağlık ve kültür uyuyor bana. sağlık derken psikoloji üzerine konuşmaktan çok zevk alırım. hatta insanları bıktırmış bile olabilirim. kültür deyince de aklınıza ne geliyorsa, müzik, film, sanat, sosyoloji, tarih, hepsini konuşmayı severim.

0|0
    0|0
  • Moda+Cinsellik. Ama daha çok moda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...