Daha önce hiç sahneye çıktınız mı?

20 gün sonra bir tiyatro gösterim var. çok heyecanlıyım.500 kişiyi düşününce bu heyecanım 500 katına çıkıyor. ne yapmalıyım?

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• İşim gereği bazı konferanslarda çıkıyorum.. / Sana bir tüyo vereyim heyecanlanıyorsan eğer tek bir noktaya bak o zaman kafan dağılmaz ve söyleyeceklerini unutmazsın ilk aşamalarda bende öyle yapıyordum çok faydası oluyordu / Şimdi alıştım aslında en güzeli konuşurken veya bir oyunda göz temasıdır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 8

• Daha önce okulda şarkı söyledim hem ingilizce hem türkçe ve bir çok kez söyledim üstelik okulumuz 1000 kişiye yakındı. :D heyecanlanırsın tabi ama sahneye çıkınca bir şey kalmıyor ana odaklanıyorsun. Yapamam rezil olcam korkusuyla çıkıcaksan zaten hiç denemeye bile kalkışma. Sadece kendine güven zaten işini iyi yapmasan oraya çıkmazdın :) sadece en iyisini yapmaya çalış.

0|0
    0|0
  • Lisedeyken bilgi yarışması için çıktım.

0|0
    0|0
  • Çıktım. 20 dakikalık bir sunum da görev aldım. 500 kişi var mı bilemem ama salon çok doluydu.

0|0
    0|0
  • Özgüven önemli. 500 kişiyi çok fazla düşünme yıldız olduğunu düşün.

0|0
    0|0
  • çok değil 2 kere falan çıktım en önemlişey kendini daha önceden psikolojik olarak hazırlaman çok heyecanlıyım napıcam şimdi deme kendini motive et

0|0
    0|0
  • Hayir cikmadim

0|0
    0|0
  • Evet çıktım çok dusunme oluruna birak

0|0
    0|0
  • Çıkmam mi en az 5 kere cikmisimdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...