Can sıkıntısından bir şeyler karaladım. Nasıl olmuş?

Sadece görmeyle sevmek olur mu? Derdim. Olurmuş... Hem de öyle bir oluyor ki. Sadece gördüğün o kişi bir anda çocukluğun, umutların, geleceğin oluveriyor. Seviyorsun işte...
Gülüşünü seviyorsun, bakışlarını seviyorsun. O senin daha adını bilmezken sen ona bağlanıyorsun. Hayaller kuruyorsun onunla ilgili, gelecek planları yapıyorsun. Daha adını bile bilmeyen adamı çocuklarının babası yapıyorsun.
Öyle bir seviyorsun ki onu, bir anda her şeyin oluyor. Gece uyumadan son düşündüğün, sabah uyandığında ilk aklına gelen...
Sonra bir gün bir şey oluyor. Bütün hayallerin yıkılıyor, bütün umutların kayboluyor. Çocuklarının babası yaptığın o adamın yüzünü bile göremiyorsun. Bir şekilde bir araya getiren kader, yine bir şekilde ayırıyor sizi. Kısa süreli mutlu edip, uzun bir acı çektiriyor.
Biliyorsun aslında tüm bunların olabileceğini ama hep uzak tutuyorsun düşüncelerinden. Kader hep hatırlatıyor sana bu gerçeği. Ama sen her şeye rağmen onu seviyorsun.
O seni tanımasa da, adını bilmese de sen yine de seviyorsun işte...

Güncellemeler:
Yorum istiyorum ama :((

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• güzel olmus yazın eline diline koluna ağzına sağlık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eline sağlık çok güzel gözlerim doldu yaa gece gece

1|0
    0|0
  • Güzel olmuş eline sağlık.

1|0
    0|0
  • karalamak çizmek anlamında kullanılmıyor mu?

1|0
    0|0
  • bir kezde ''sevgi '' olmasın... cami ac atla.. ya da kenidni c4 le ucur olmadı kafana sık

0|0
    0|0
    • Neden?

• Ön yargılı olduğunun farkında olmayan tipler var bir de. Uza bir şimdi.

• anlıyorum.. dogruları söylemem seni üzdü... üzgün degilim ve güle güle (:

Kızlar Ne Diyor 3

• karalamak deynce resim arıyorum bende :)

1|0
    0|0
  • Çok güzel olmuşş :)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim :) beğenmene sevindim :)

• Okumaya usendim ama eminim guzeldir. Yuregine saglik sabah okuycam :))

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) tamam o zaman sabah yorum yazarsın :)

Yükleniyor...