Gülmemek için çözüm aciiil?

Tiyatro için gerekiyor sahnede gülme krizi tutmaması için napmalıyım?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Benim derecem var baya yetenekliyim ve buda yetenek işi zaten sahneye çıkınca normal seyirci karşısında gülmüyorsun yani kötü şeyler aklına getir

0|0
    0|0
    • Hii yani kendimi gülmemek için zorlamama gerek yok zaten gülemiyorum dimi?

• Evet ama inşallah gülmezsin çok mu kontrolsüzsün. Çok motive olman gerekli konsantre ol kimseyle konusma oyundan önce. Otur bir köşeye kork ama sahneye girincede aslanlar gibi oyna benim 4 sayfa diyalog vardı fatih sultan mehmettim ve tokat atıyodum rol arkadaşıma bir kaptırmışım çocuğa şamarı gerçekten yere yapıştı ama bozuntuya vermedi acayip doğal ve güzel bir sahneydi ama o kadar vurmamam gerekiyodu neyse herşey sanat için :Ddd

Erkekler Ne Diyor 6

• Kendimce bir teori sadece : karşındaki insanlardan egonu yüksek tutarsan engelleyebilirsin kendini, mesela gülerken aklından aslında yanlış bir şey yaptığını kendini karşındakine küçük düşürttüğünü ve bu hakkı ona tanımaman gerektiğini benimseyebilirsin

1|0
    0|0
    • Mantıklı aslı da baya denerim bunu saoll

• Sen gülmeyeceksin, seyirci gülecek.
    Böyle düşün.

0|0
    0|0
  • Anne babanı kaybettiğini cenaze namazlarını kıldırdığın anı gözünün önüne getir. O da kesmezse mezarın içine konulup üstlerine kürekle toprak atıldığını onları bir daha asla göremeyeceğini düşün.. Biraz kötü oldu ama bence en etkili yöntem bu

0|0
    0|0
  • İşi Ciddiye Al Sanki Önemli Bir Olay Gibi Düşün.

0|0
    0|0
  • Gülme

0|0
    0|0
  • ölünce ait olduğun cehenneme gideceğini düşün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi konsantre olman lazım

0|0
    0|0