Rock dinliyorum vee rock tarzı giyinmek istiyorum

Rock müzik dinliyorum ve o tarzda giyinmek istiyorum ama annem bile "Satanist gibi oldun" diyor. Oysa ki bu normal bir giyim tarzı. Hem satanist görmedi ki hiç SDSRGE :D Sizce ne yapmalıyım ?

0|0
14|23

En İyi Kız Görüşü

• Bende senin gibi takılmak istiyorum ama ailem izin vermiyor. İllaki renkli giymek zorundayım. Siyah giymeye izin yok :S

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bence kızlara yakışıyor. Her türlü giyin. Anneni falan da salla gitsin. Sanki tüm anneler Victoria Secret defilesinden fırlamaymış gibi kızlarının ne giydiklerine karışıyor :)

0|0
    0|0
  • İstediğini yap, zamanla alışırlar onlar da senin yaptıklarına :) Gayet doğal, günümüzde çoğunluk bu şekilde takılıyor, keyfine bak ;)

0|0
    0|0
  • Corpse paint yap dolaş.

1|0
    0|0
  • o tarz giyinmek istiyorsan giyin tabi, aileni salla :) alışırlar ama bence ailen alışana kadar sen hevesini alacaksın. sen kendine yakışanı giymelisin. bende rock dinliyorum ve normal insanlar gibi giyiniyorum bir farkım yok. bana böyle yakıştığı için böyle giyiniyorum.

0|0
    0|0
  • Dinlediğin müzik, senin ruh halini belirler. Ve ruh halini dışa yansıtmak zorunda değilsin... Nasıl güzel oluyorsan öyle giyin.

0|0
    0|0
  • kendi tarzınızı bulun rock tarz pop tarzı top tarzı bırakın bunları

rock dinle tabi zihni açar ama giyim kuşamla ne alakası var müziğin sana takım elbiseden başka birşey neredeyse giymeyen ama woodstock ta bulunmuş Türkler gösterebilirim yani kendinizi rock dinliyorum diye zorunlu hissetmeyin giyeceğim diye. rock dinleyen kişi zaten konuşmasından tavrından belli olur az çok, bunu kıyafetlerle bayrak edip milletin gözüne sokmanıza gerek yok

0|0
    0|0
  • şekilci olmaktan kaçında ne yapıyorsan yap

0|0
    0|0
  • ergenlikte gelirler böyle arada:)) bende hiphopçu olcam diyordum bir zamanlar:))

0|0
    0|0
  • rock/metal bir yaşam tarzıdır :) eğer bu yaşam tarzına

ayak uyduramıyıcaksan pek önermem senin için . C:

0|0
    0|0
  • Ben de seninle aynı durumdayım ama eğer milletin sana satanist veya başka bir şey demesine kulak asıp üzüleceksen hiç rock , metal ile ilgilenme.

0|0
    0|0
  • yapmamalısın :)

0|0
    0|0
  • müzik ruhla alakalı bi şeydir dışına yansıtmak zorunda değilsin.Ben classic rock,blues gitaristiyim ve konserlerde bile modern giyinirim.Yani giyime takılma.Giyim işin para kazanma kısmı

0|0
    0|0
  • siyah yırtık taytını giy sırt çantası kullan eve girerken ve çıkarken sırt çandandaki eşofmanı giy. :D

0|0
    0|0
  • hiç tarzım değil.beyoğlunda tanıştım barda bir kızla rock tarzı.ilgimi çekmedi uzaklaştım.acilen tarzını değiştir

0|0
    0|0
  • boşver ailenin sözünü dinle...

0|0
    0|0
  • kısacası özenti olacam diyosun yani.

0|0
    0|0
  • giyim tarzının dinlediğin müziği göstermesi çok da gerekli bir durum değil..rahat ol bence

0|0
    0|0
  • bende rock dinliyorum rockcilar illa sus kopegi gibi dolasmak zorundami

0|0
    0|0
    • Tabiki Öyle Değil ama Bir Kapşon takınca Bile Bu Durum Oluyor :S

• sevdim seni genç..rock forever..giyim olarakta guns n roses ın klibindeki hatunlar gibi giyin..;)

0|0
    0|0
  • Siyah giy, sürme filan sür adasdasd

0|0
    1|0
  • Giyin istediğin gibi.

0|0
    1|0
  • hayat senin hayatın ıstediğin gibi giyin ama uçmamakta da fayda var aileni de ikna etsen o duruma iyi olur..

0|0
    0|0
  • Ne dinlediğin ile ne giydiğinin bağdaştırılması... Bana çok fazla saçma geliyor. DoRock'a eşofman sweat girdiğimi biliyorum. İçeride bi' tane küpesiz, piercing'siz, dövmesiz adam yok. Her yer karanlık. Bende laci eşofman altım, üstte kapişonlı gri sweat...

Kendinizi bi' kalıbın içine koymayın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İlk önce siyah giymekle başlayabilirsin mesela ;D Zaten rock dinliyosan zorunda değilsin ama bence bir grup tişörtün olmalı ki içindeki rockçı dinlediğin grupla belli olsun :)) İlla dövme yaptırmana veya bir yerlerini deldirmene gerek yok. Aslında gerekli olan tek şey renkli giyinmemek s..s Örnek olarak ben önce dolabımdaki çocuksu şeyleri atmakla başladım... Daha sonra dinlediğim grupların tişörtlerini aldım \,/ Ek olarak annene rocker botlardan aldırabilirsin ^_^ Hem çok havalılar hem de bir rockçının tarzını yansıtmasına yardımcı oluyolar. Ayrıca rocker botlar bu sene çok moda :D Annen öyle setanist gibi oluyosun dediğinde bence "Daha olgun şeyler giymek istiyorum :) Mesela siyah gibi." dersen annenin karışıcağını sanmıyorum *-*

Neyse çok uzun oldu sanki İYİ ŞANSLAR :)

0|0
    0|0
  • Ailenle konuşmalısın

0|0
    0|0
  • hayko cepkinin bir konuşmasını hatırladım şimdi sen böyle yazınca tarz senin tarzın seeçim sana ait ama benim hoş bulduğum bir tarz değildir ama bence onlara anlatabilrsn öyle rahat olduğunu

0|0
    0|0
  • harbi bçkunu çıkarmadıkları sürece bnde seviyorm ama bazıları b.knu çıkarıyo ya oyle yapmadığın müddetçe ufaktan ufaktan once 1 parça sonra 2 3 .. tüm parçaları giymeye başla alıştra alıştra

0|0
    0|0
  • İstediğin tarzda giyinebilirsin. Annenle konuş..

1|0
    0|0
  • ne istiyorsan onu yap kime ne

0|0
    0|0
  • yaş kaç

0|0
    0|0
  • Tatlım uzun süredir rockçuyum bn genelde bordo ruj kareli pantolon ve siyah deri ayyakabı deri ceket ve özel basım tişörtler giyiyorum imkanların varsa bnce böyle giyin

0|0
    0|0
  • Ben burayı arkadaşım sayesinde gördüm ben satanist im isteyen veya bilgi edinmek isteyen kişiler twitter dan takip etsin ve konuşalım.@kvrk99

0|0
    0|0
  • bende de aynı dert var ya sato falan diyo dayılarım bile dalga geciyo resmen.cok dikkat cekici olmadan istedign gbi giyin bi sure sonra alısıyo insanlar.kotu bisey derlerse sadece gul bosver yapıcak baska bisey yok herkesin bi stili vardır

0|0
    0|0
    • Off Ya Neden Rock Müziğe Saygı Duymuyo Bu İnsanlar !

• siyah giymek gunah sanki.su fosforlu seylerden giysek bu kadar elestiri almayız be.

• Aynen Ya .

• 0|0
    0|0
  • Kafana göre takıl...

0|0
    0|0
  • İstediğini yap, çıplak çıksan bile kimsenin sana karışma hakkı yok.

0|0
    1|1
Yükleniyor...