Tiyatro severler bir bakabilirler mi?

Istanbul'a geliyorum kisa bir sure icinde ve Lukus Hayati izlemeeyi cooook istiyorum. Surekli var mi yoksa belirli zamanlar mi? Veya onerebileceginiz izlemesi keyifli sahneler var mi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Sürekli denk gelmiyor özellikle sağlam bir kadroyla neredeyse çok zor detaylı bir araştırma yapmalısın ve kesinlikle izlemelisin...

0|0
    0|0
    • Bencede kesinlikle izlemeliyim ama umarim sansima.. Ben tiyatrotu cok seviyorum, cok guzel lesajlar veriyor ve yasadigim ulkede firsat buldukca gidiyorum.

• problem değil seve seve dinlerim ve kendi fikirlerimi beyan ederim

• ben de hikayeyi merak ettim okuyorumm ve bamm özelden anlatmışsın :D neyse sağlık olsun.

• ben en son gectım ama tıyatrodan a gıtmıstım gayet guzeldı :)

0|0
    0|0
  • Özel tiyatrolarda Pahalı olabilir devlet tiyatrolarının Programını takip edebilirsin

0|0
    0|0
    • Fiyat onemli degil euro degerli ne de olsa :P

• Daha 1bucuk ay var gelmeme. :/ umarim geldigim zaman hala gosteride olur.

• Nerede yaşıyorsunuz ki? Siz gelene kadar yaz geliyor hemen moral bozmak gibi Olmasın ama oyunda tatile çıkabilir :/

• devlet tiyatroları kaliteli ve ucuz olur aylık takvimine internetten bakabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Küçük tiyatro oyunlarında yer alıyorum.. Dediğin tiyatroyu duydum.. Bende merak ediyorum doğrusu keşke gidebilme ihtimalim olsaydi :/

0|0
    0|0
    • A oyuncu lusun ne kadar guzel.. Hangi Universite?

• Insallah her sey gonlunce olur, mutlu olacagin seyleri yapmaktan vazgecme. :)

• Tesekkurler tatlım :)

Yükleniyor...