Daha önce ne için bir sahneye çıktınız?

en yakın arkadasımın 20gun sonra tıyatro oyunu sahnelenecek ve daha önce hiç sahne tecrubesı yok yavaş yavaş heyecanlanmaya başladı ne yapmalı :)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• En son Halk müziği konserinde gitar çaldım. Sahne iyidir. Heyecani bile ayrı hazdır. Yapacağı çok bişey yok. Heyecan olacak ama ilk repliğini atlatinca rahatlayacak. kendine guveni gelecek.

0|0
    0|0
  • Sınıflara ders vermiştim çok kere, o sayılır mı :dd

0|0
    0|0
  • Break dans gösterilerine çıktım çok kez. Halen heyecanlanırım ama ustalaştığın için hareketlerde sıkıntı olmaz fakat tiyatro olsa binlerce insanın karşısında yeteneğimi gösteremem çünkü çekinirim ama dans gerçekten başka, bildiğim, yaptığım bir şeyl.

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum bende dans eğitmeniyim ve tıyatroya amator olarak katılmıstım çok bir fikir veremıyorum emınım kı danstan çok farklıdır

• Ya dansta heyecanlansan, kalbin güp güp atsa yine hareketler ile toparlar, belli etmezsin ama tiyatro da ses, mimik, bakış vs var heyecanlandın mı bunu gizleyecek bir şeyin pek yok.
      Ancak bol bol tekrar, alıştırma , tecrübe lazım.
      Zamana ihtiyacı var.
      İlkler çoğu zaman heyecanlı olur.

• yarışma, konser ve tiyatro

0|0
    0|0
  • Bende ilk sahneye çıktığımda öyle oldum çok heycanlanmışdım
    sahneye çıkmadan önce bir tuvalete gitsin çok iyi geliyor komik olsada)

0|0
    0|0
  • ilk okul gösterilerinde.

0|0
    0|0
  • Tiyatro grubundaydım. Mersin Büyükşehir Tiyatro ekibiyle beraber çıktım :)

0|0
    0|0
  • TRT 4 de çıkmıştım :) Hala düşündükçe gülüyorum :D

0|0
    0|0
  • konser için çok çıktım basgitar çalıyorum muzikal anlamda daha farklıda sahne tecrübelerim oldu..

0|0
    0|0
  • heyecanını yenmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şarkı söyledim gitar çaldım bir kaç kerede piyano. kimseye bakmasın, görmesin seyirciyi ve derin nefes alıp yavaş yavaş burnundan versin.

0|0
    0|0
  • en son 3 sene önce piyano çalmıştım yıl sonu konserinde :D ne yapmıştım hatırlamıyorum ama heyecandan öldüğümü hatırlıyorum bide eğer çok iyi çalışırsan kendine güvenin daha fazla oluyor böylece heyecan yapsan bile bir şekilde fazla yansıtmıyorsun tabi tiyatroyu bilemem o daha farklı bir şey :D

0|0
    0|0
  • O heyecan proflarda bile oluyor biliyor musun :) Yok yani geçecek bir şey değil heyecana alışacak o kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...