Brad pitt, johnny depp, leonardo dicaprio sinema dünyasının en büyük yıldızları olmasına rağmen yıllardır oscar alamayan oyuncular?

yakışıklı ve çok popüler olmalarına rağmen en iyi erkek oyuncu Oscar'ıı alamadılar. Çok büyük fimlerde oynadılar yine alamadılar :) Anthony Hopkins, 16 dk bir filmde oynadı ve yılın en iyi erkek oyuncu Oscar'ını kazandı. komik bence :):) ... siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Her yıl biri arkadan parlıyıp oscar'ı kapıyor hatta düşünün gay rölüyle bile aldı adam. Bence bu 3 isim çok iyi oyuncular üstadlar olabilir ama ARTIK ALSINLAR ! :D
Derin çatışmalar var
Güncel

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Oscar tamamen manupüle edilen; aslında almasını istedikleri yapımlara ödülü verdikleri bir tören;tamamen katılıyorum size... Başlangıç alamamış;Gatsby alamamış... Gravitiy'e vermişler Birdman'e vermişler banane; hiç de haketmiyorlar... İkinci kez hayatta izlemeyeceğim filmler; ama durum bu şekilde malesef;yine de saydığım ve daha nicelerinin olduğu film grubuna zaten izleyiciler gişede verdi ödülü ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Oscar bir hikâye çünkü. Her ödül töreni gibi bunlar da gak edene bir şey vermez. Yani çok takilmamak lazım.

0|0
    0|0
  • ooo alırım bir dal hepsinden

0|1
    0|0
  • Nolan, yaşayan en zeki yönetmen. Bak bakalım kariyerine, Oscar var mı?

0|0
    0|0
  • Oscar yalan onlar gercek. Oys johnny johnny johnny johnny depp depp depp 😍😍😍😍😍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dicaprio iyi oyuncu olabilir ama her oscara aday olduğunda karşısındaki adaylar hep daha güçlü oldu. Oscarlık bir oyuncu olsa bile oscarı %100 hak ettiği bir film göremedik henuz

0|0
    0|1
    • Dcaprio'nun hakettiğini göremedik henüz? 2013te ne oldu? :) Oscar hakedene değil hakettiği düşünülenlere verilen ve manupüle edilen bir platformdur...

• @Lonelywarrior40 sanırım 2013 derken The Wolf of Wall Street filmindeki adaylığını söylüyorsunun.
      Dediğim gibi oscarlık oynamak ile onu kazanmak farklı şeylerdir çünkü rakipleri oluyor bunda. Evet Dicaprio o filmde oscarlık oynamıştır ama Matthew McConaughey Dallas Buyers Club'daki oyunculuğu ile açık ara oscar'ı hak eden isim olmuştu. Napsalardı Dicaprio oscar alsın diye diğer güzel oyunculukları gormezden mi gelselerdi? bu kada fanboy olmayın

• Benim aklımdaki Gatsby idi; diğerini de beğendim ama Gatsby gerçekten önemli bir eser; Inception alamamış hocam neyden bahsediyoruz biz? Fanboyluk değil; Leo'nun sevmediğim ve gerçekten kötü sayılabilecek eserleri de var; ama kalite her zaman hakettiğini alamıyor, bu şekilde bir ithama gerek yoktu.

• Akademini işleri kardeş ne bekliyosun?

0|0
    0|0
  • Ben oscar a çok fazla inanmıyorum inception gibi bir dilm bile oscar alamadı

0|0
    0|0
  • Anthony hopkins sanki bakkalın çırağı oda yılların ustası

0|0
    0|0
    • katılıyorum ama bu adamların hakkı yeniliyor

• Dicaprio iyi oyuncu olabilir ama her oscara aday olduğunda karşısındaki adaylar hep daha güçlü oldu. Oscarlık bir oyuncu olsa bile oscarı %100 hak ettiği bir film göremedik henuz

• Genç yaşına rağmen Dicaprio bence hollywood daki en iyi kariyere sahip oyuncu. Kişisel fikrim

• Demek ki Oscar'da yalan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...