Sinemaya gitmek mi size daha cok keyif verir yoksa tiyatroya mi?

Sinemaya gitmek mi size daha cok keyif verir yoksa tiyatroya mi?

0|0
45|43

En İyi Erkek Görüşü

• Tiyatro hastasıyımmm. Her tiyatroyu herkes sevemez iyi oyunu seçmek lazım bazı insanlar hemen sıkılıverir.
    Sinemanın yeri ayrı ama benim açımdan ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 45

• tiyatro cok daha konsantrasyon isteyen hos bir durum

0|1
    0|0
  • 2sininde zevki ayrı

0|1
    0|0
  • kiminle gittiğine bağlı. eğer sevdiğimle gidiyorsam tabi ki sinema. çünkü onu karanlıkta üç saat seyrdebilirim.

0|1
    0|1
  • tiyatro

0|1
    0|0
  • yıllaaaaar oldu tiyatrolara gitmeyeli

0|1
    0|0
  • İkisinin yeri ayrı tabiki de ama bence tiyatro :)

0|1
    0|0
  • Son zaman - tiyatro

0|1
    0|0
  • Tiyatro kesinlikle.

0|1
    0|0
  • Tiyatro daha keyifli samimiyeti ve canlılık haz veriyor

0|1
    0|0
    • Ben en çok seyirciyi de oyuna katmalarını seviyorum :)

• Ozeelikle Orta Oyuncular'da cok yaygin o. 2005 yilinda arkadaslarla Ferhan Sensoy'un Uzun Donlu Kisot oyununa gitmistik, halk kalabaligi olarak bizi de cikarmislardi sahneye, zevkliydi baya :)

• sinema :D

0|1
    0|0
  • Tabiki sinemaya gitmek

0|1
    0|0
  • Evde sinema keyfi en güzeli , rahat sevdiğinle başbaşa.. Konforlu bir kere :)

0|0
    0|0
  • Sinema. her hafta gidiyorum nerdeyse. iyi geliyo bana tiyatro o kadar ilgimi cekmiyo

0|1
    0|0
  • Tuyatfo soguk be. Sinema tabiki

0|1
    0|0
  • Ikisinden de aldığım keyf farklı. Kıyaslama yapamayacağım kadar hemde.

0|0
    0|0
  • Tiyatro başka bir tat.. ama gidemiyorum maleseff.

0|1
    0|0
    • Ankara'da yasadiginiz yaziyor profilinizde. En iyi sehirlerden birisidir bu konuda. Vakit sorunu galiba...

• İşim gereği Ankara dışindayım sürekli.. Aynen, vakitsizlik!

• sinema c.. ndomla ilişkiye girmek gibidir, tiyatro ise korunmasız

0|1
    0|0
  • tabikide sinema hele şöyle güzelinden bir aksiyon flimiyse tadından yenmez :DD

0|1
    0|0
  • tiyatro :)

0|1
    0|0
  • sinema severimm

0|1
    0|0
  • Bence karşılaştırılamaz bile kesinlikle tiyatro

0|1
    0|0
  • Sinema.

0|1
    0|0
  • Sinema

0|1
    0|0
  • Tiyatro :)

0|1
    0|0
  • Tiyatro kesinlikle

0|1
    0|0
  • Tiyatro :)

0|1
    0|0
  • sinema

0|1
    0|0
  • İkisinin de yeri apayrıdır. İkisini de çok severim

0|1
    0|0
  • Sinema

0|1
    0|0
  • sinema

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    15

Erkekler Ne Diyor 42

• 1|1
    0|0
  • İkisine de ayrı-ayrı gidilir. Elma ile Armut karşılaştırmak gibidir bu soru. Hep sorulur bir türlü ortak paydada buluşulamaz ve genelde "tiyatro" diyen erkek kızların ilgisini çeker çünkü genelin dışına çıkıp farklı bir etkinliğe giden erkek entellektüel hava verir. Hele ki jargondan birkaç kelime de kaptıysa tamamdır bu iş.
    Bence ikisine de gidin. Özellikle buradan yeni nesile sesleniyorum, cebinizde deli gibi para var, bigün tiyatro bi'gün sinema yapın. Sanata bulaşın azıcık.

0|1
    0|0
    • Ben sinemaya mi gidersiniz yoksa tiyatroya mi diye sormuyorum, hangisi daha cok keyif verir diye soruyorum. Mesela ben binlerce defa sinemaya (hem de en sevdigim filmlere) gittim ama tiyatro izledigimde aldigim tadi alamadim. Herhalde ikisine de gidilir, soylemeye ne hacet...

• İnsanlara iki seçenek verirseniz bu bir karşılaştırmadır, tekrarlamam manasız değildir. Kullanılan teknoloji'den tutun sergileme yöntemlerine kadar çok fazla fark vardır. Şu konuda hemfikirim, siz hangisi daha iyidir demiyorsunuz ama yine de bu karşılaştırılma yapılmamalı. Çünkü insanların karakterine göre değişkenlik gösteren bir durumdur bu. Öte yandan soru neden şöyle değil? "Sinemaya mı gitmek daha keyif verir karpuz yemek mi?" Sizin amacınız iki seyirlik etkinliği karşılaştırmak ama BENCE, bu iki etkinlik karşılaştırılmamalıdır. Soru şu şekilde olsaydı hiç itirazım olmazdı "Sinemada 3D film izlemek mi keyifli 2D film izlemek mi?". Ayrıca ben sizin babanızın oğlu değilim benimle "senli-benli" konuşmamanızı rica ediyorum ve en azından küfür etmeyip belirli bir seviyede cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu dediklerimin üzerine ekleyebileceğim birşey yok. O yüzden daha fazla uzatmak istemiyorum.

• Belli ki anlamamissin (iz) sormak istedigimi, neyse uzatmaya gerek yok.

• Sinema.

0|1
    0|0
  • Tabii ki tiyatro. Gercek jest ve mimikler. Cok boyutlu goruntu. Hissediyorsun direk canli sahidisin hadisenin. Ama sinemadaki milyarlik cekimler patlamalar ambians gorseller olmaz. Ama yinede tiyatroyu tercih ederim. Cunku canli performans var.

0|1
    0|0
  • tiyatronun tadı başka

0|1
    0|0
  • tiyatro tabiki ya.. adamlar gözünün içine bakarken birbirlerine küfrediyorlar sen ise sadece gülebiliyosun.. bunu yaşamalısınız

0|1
    0|0
  • Sinema

0|1
    0|0
  • Aslında ikiside ama tiyatro asigi biri olarak tabiki de tiyatro

0|1
    0|0
  • Kesinlikle tiyatro daha heycanlı ve interaktif.

0|1
    0|0
  • tiyatro gibisi yok

0|1
    0|0
  • Sinemaya gitmek keyif veriyo daha fazla

0|1
    0|0
  • Sinemanın eski büyüsünün kaldığına inanmayanlardanım;tiyatro çok daha etkileyici ve verdiğiniz parayı hakeden bir sanat...

0|0
    0|0
  • Tiyatro

0|1
    0|0
  • sinema

0|1
    0|0
  • Ben sinemadan keyif aliyorum zevk meselesi herkes herseyden hoslanmaz

0|1
    0|0
  • sinema, tiyatro çok sıkıcı bence

0|1
    0|0
  • İzleyecek olduğum oyuna veya filme göre değişir. Sanatçısına göre de değişir.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle... Tiyatroyu o kadar sevmeme ragmen, Taksim Sahnesi'nde "Otopark Cinayetleri" diye bir oyun izlemistim, bitsin de bir an once gidip islak hamburger yiyelim diye zor sabretmistim :)

• Sinema keyifli ama tahminim tiyatro daha guzeldir hic gitmedim ((

0|1
    0|0
  • sinema

0|1
    0|0
  • ikisi de keyifli ama tiyatronun yeri bambaşka.

0|0
    0|0
  • "Arkadaşım Hoş Geldin" tarzı bir perdeyse tiyatro, ama değilse sinema...

0|0
    0|0
  • sinemaya alıştık tiyatro uzak geliyo hepp

0|0
    0|0
  • Ben tiyatro izleme özlemiyle yanan bir sinema severim. Tiyatro çok özel bir sanat dalı çok farklı * işte İstanbul'da yaşamak lazım her canın istediğinde tiyaatroya gitmek için

0|0
    0|0
    • Emin ol orada da biletler sezonluk tukeniyor sanki. Ne zaman gitmek istesem bilet bulamadim, ayni sey İzmir icin de gecerli.

• Tiyatro kesinlikle :) Sinema basma kalıp geliyor

0|0
    0|0
  • Tiyatro tabiki. Sinemayı da çok severim ama tiyatronun yeri başka.

0|0
    0|0
  • her türlü tiyatro derim başka bişi demem :)

0|0
    0|0
  • sinema 3 günde bir . r tiyatro ayda bir. tercihimdir.

0|0
    0|0
  • tiyatro tabikiiii

0|0
    0|0
  • Sinemada şöyle bir durum var filmi araştırıp gidiyosun tiyatroda öyle birşey yok oyüzden sinema.

0|0
    0|0
    • Aslinda var cunku yazilan her oyun, yazarin ideolojisini ve tarzinin gostergesidir zaten. Ama tiyatro elestirileri sinema kadar yaygin degil, o konuda haklisiniz.

• Sinema.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12
Yükleniyor...