Boleyn Kızı'nı yıllar sonra okumak?

Siz de Boleyn Kizi'ni okudunuz mu? Gayet guzel bir tarihi roman filmini de izledim ama kitabi lise yillarimda okumusken universite de okuyorum :)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Kitabını çok önceleri okumuş;sonrasında filmini izlemiştim... Evet tarihi bir film ve kitaptan ne bekliyorsanız size ancak onu verebiliyor... Kitabını yeğlerim yine de.

1|0
    0|0
  • Açıkcası bir türlü okuma fırsatım olmadı. Filmini de izlemek istemiyorum okuyacağım zaman tadı kaçar :) Okumayı düşünüyorum bir ara

1|0
    0|0
  • Bir ara hatırlat da bakıyım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Filmini sevmemistim. Ama orta cag avrupasina olan merakimi baslatan kitaptir kendileri. Tum kitaplarini okudum yazarin. bakirenin asigi ve kralicenin soytarisini okumani oneririm :) begeneceginden eminim. O kitabi okurken murat boz un asklarim buyuk benden sarkisini dinlemistim. O sarkiyi her dinledigimde anne boleyn in olumu gelir aklima. Hatta şu an da bunu yazarken actim sarkiyi :) guzel kitaptir vay be :)

1|1
    0|0
    • Onlari da okumaya calismistim da boleyn kizi kadar etkilemedi :) ama o sarkiyi dinlicem cok saol beni anlayan biri :)

• anne oldugunde cok aglamistim :D bir de adini hatirlayamadim ama kralice Elizabeth gibi bir adi olmasi lazim, 8. Henry, anna boleyn ve Elizabethin cocuklugunu anlatan bir kitap var. baska bir yazarin. Mutlaka okumalisin :)

• Filmide cok guzel

1|0
    0|0
  • Kitabı okumadım. Filmi çok güzeldi

1|0
    0|0
Yükleniyor...