Amerika dil okulları için önerilerinizi paylaşır mısınız?

amerika da dil eğitmi için kursa gtmek istyrm gtmiş olanlar veya bilgi sahibi olanlar paylasrsa sevnırm

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• gitmedim.. ama yakın arkadaşlarım giti abd ve ingiltereye.. tamamı ingilizceyi öğrenemeden geldi.. maltayı bir araştırmanı tavsiye ederim ingilizce eğitimi için..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Alt komşunun oğlu gitti 3 ayda geri döndü yapamadı . ÜStelik hiçde yararı olmadı dedi.

0|0
    0|0
    • ben sadece 1 aylk seyahat bazında ıstyrm cunku sevıyem ıntermediate zaten o yuzden amac bırazckta gezmek :( korktm smdı

• Git gez ya dile yararı olmaz. amerikan ingilizcesi daha farklı zaten

• Amerika'nın neresinde bir kursa bakıyorsun?

0|0
    0|0
  • HALK OKULLARINA GİT BELEŞ.AMA Bİ ARKADAŞIN OLMASI LAZIM ORANIN VATANDAŞI.ONUN ADINA DERSLERE GİR PROBLEM YOK.

0|0
    0|0
  • Devlet okullarına gidiceksen SAT sınavi ile tavsiye edeceklerim Texas Tech , University Of Connecticut , San Antonio State, Vanderbilt yok benim param var diyorsan Stanford . Harward.

New York Universtiy .Columbia U. School of Gen. Studies

0|0
    0|0
  • bilgim yok ama büyük bi karar hayatinda iyi dusunmen gerek

0|0
    0|0
  • tabi

öncelikle sunu bilmelisinki dil dile değmeden dil öğrenilmez :)

0|0
    0|0
  • EC dil okulu amerika için,ESE dil okulu malta,EF ingiltere en iyiler bunlar

0|0
    0|0
  • Hangi dil?

0|0
    0|0
    • farsça sanırım... ama bence amerikaya gidiyorsa orada boşnakça öğrenmek daha doğru olur.. kanımca... :)

• Amerikaya gitme amerikan ingilizcesi ogretirler Maltaya gitmeni tavsiye ederim..

• zaten amerikan ingilizcesinin egıtımını aldım...

Kızlar Ne Diyor 2

• Amerika'yı ingilizce geliştirmek için pek önermiyorlar. İngiltere'yi düşün bence.

0|0
    0|0
    • amerikan kültür de bu sene amerikan inglzcesinde sevyemi ilerlettim o yzden amerika istyrm dil okulu ne önerirsn?

• Yarın mesaj atar mısın bana atayım sana okullar hakkındaki bilgileri.

• Boston'da bir yerler bul. New England taraflari iyidir. Ingiltere'ye falan da gitme. Allasen Brit English ne ya.

0|0
    0|1
    • dejenere mi seversin bitter?

amerikalı hatunlar hugh grant e hasta ama o ne buyurursun :)

• her baglamda amerika daha iyidir. avrupa hem daha pahali hem de kimse sallamiyo dunyada. duzen amerikan kulturune asinaliktan geciyor beyb

• tesekkur ederım canm:)

Yükleniyor...