Edirneyi bilen var mı? Haftasonu arkadaşım eşiyle beraber gidecek. Tekirdağ Gökçeadayı da gezecekler. Ne yemeli... nereleri gezmeli... ?

Görülmesi gerekenler...
Tavsiyeler...

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Teşekkürle Jen :) Bu hafta sonu sadece Edirne'ydi:))

1|0
    0|1
    • Kısaca Jen :D
      O da ii
      bana bak bu site kalabalık
      benden başka kanka edinirsen samimi yazışmalar görürsem sorarım :D :D

• yok be ya
      hayran dediklerinin hiç biri kimim bilmez :)

• bulusuyomuyuz

Erkekler Ne Diyor 8

• Edirne denilince yenecek şey ciğer elbette.. Kapalı çarşıya mutlaka girmek ve saray içinde ki müzeyi gezmek şart..

0|0
    0|0
  • edirnede ciğer tekirdagda köfte ve peynir helvası. köfteyi üç kardeşlerde yesinler peynir hevasinida uc kardeslerin iki dukan yaninda biryer var orada yesinler.

0|0
    0|0
  • sen gelmiyormusunnn

0|0
    0|0
    • ah maalesef ben gelmıyorum ama çok sevdıgım bır arkadaşım gelıyor
      iyi misafır edilsin :)

• ben de o anlamda anlamadım zaten
      neyse
      burası yerı degıl

• ya pardon ben sizden ozur diliyerek baslayip konuyu kapatayim. sen prenses olabilirsin , sen kralice olabilirsin cok meshur biri oabilirsin. ama ozguven olayini simariklik ve ukalikla karistiran. simdiye kadar sadece kelimelerde ve lafta sevilmissiniz. daha ilerisi oldugunu sanmiyorum. neyse tekrar tekrar ozur diliyorumm. arilarda bazen karistirir ve dikene konarlar. benim boyle oldu karistirdim. onun icin vicek bilir arinin degerini
      dikenin omru mevsimliktir.

• Ciğer yesin selimiye camiini görsün ali paşa carsisina gitsin. Olmadı bana ulaşın ben rehberlik yapayım gençlere :)

0|0
    0|0
  • hava soğuk ama edirne erikliye gitsinler dünyanın en temiz denizi denilebilcek bir denizi var. her sene gidiyoruz 3 senedir yazın gidersen 4 olcak kesinlikle görülmesi gereken yer

0|0
    0|0
  • Gökçe ada başlı başına mutluluk verir... kale köy vardı sanırım orası güzel

0|0
    0|0
  • iğne adaya mutlaka ugra

0|0
    0|0
  • Bu zamanda soguk olur gezilmez ki gezilse de keyif alınmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...