Bildiğiniz en iyi film sitesi hangisi?

Tavsiye edeceğiniz film siteleri var mı? Bir de görüntü kalitesi de iyi olursa süper olur.

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancı filmler icin; videonette.cim

Asya, Hint yapımı filmler icin; ezgifilm.net

Sarangi.info uzak dogu özellikle güney Kore filmleri icin

Filmdiziseyret.com yabancı film icin.

Alternatif siteler. Dixv yada moveishare olarak açılıyor cogu. Novamov ve videoweed formatli filmler de var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• dizimag süper kalite!

0|1
    0|0
  • Hiç tartışmasız en kaliteli film platformu akalitefilmizle. com ne reklam fırlıyor ordan burdan ne rahatsız edici bir teması var. En azından adamlar hergün vizyon filmleri 720p görüntü kalitesinde yukluyorlar. Birde film istekleri alıyorlar hiç bir sitede görmedim. 1 saat içinde verdiğiniz filmi yukleyip size msjla bildiriyorlar. Benim favorim akalitefilmizle. com .

0|0
    0|0
  • filmifullizle.com

0|0
    0|0
  • Ben genelde onlinefullfilmizle. net adresinden izliyorum. Arkadaşlar admin herkesle tek tek ilgileniyor. Yorumlar yanıtsız kalmıyor. Bu devirde bu kadar kişi ile ilgilenmesi cezbetti beni helal olsun. Tavisye ederim

0|0
    0|0
  • diziiizle.com

0|0
    0|0
  • cine-izle.net ya da com du hatırlamıyorum tam :)

0|0
    0|0
  • meteliksizler.net

0|0
    0|0
  • filmizle.com

0|0
    0|0
  • enfilm.net 'ten izliyorum reklam yok ve 720p de takılmadan izleyebiliyorsun

0|0
    0|0
    • hoşgeldin nerelerdesin ya napıyorsun görüşmeyeli 1 senedir :D

• www.filmizle.com

0|0
    0|0
  • filmizle.com

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yabancı izliyorsan bence torrentz.com dan indir. turkcealtyazi.orgdan da altyazıyı indir. emek ister ama blue ray kalitesinde bile indirir izlersin yani.

0|0
    0|0
  • Şu an Tartışmasız En iyi Film Sitesi http://wwwsinefan.com Reklamsız ve Filmleri hd kalitede , İnternet hızınıza göre kaliteyi düşürmenize gerek kalmadan film ve dizi izleyebiliyorsunuz. SineFan sitesinin sade , pratik ve göz yormayan bir yapısı var. Siteyi görünce anlayacaksınız demek istediğimi emin olun. . .

0|0
    0|0
  • Bence yeni ve kalite bir site http://hdfilmzamani.net
    Reklam da yok
    Artık herkesin tek şikayeti var. Oda heryerden çıkan rahatsız edici reklamlar bunun tek çözümü hdfilmzamani

0|0
    0|0
  • En iyisi filmizlemag. com arkadaşlar çünkü ben takip ettim en hızlı en yeni ve en yüksek kalitede filmleri yükleyen tek site... Herkese tavsiye ederim. Zaten eski dizimag sitesinin kurucularının hazırladığı bir film sitesi olduğu için kalitesi tartışılmaz arkadaşlar...

0|0
    0|0
  • Birde benim siteme myhdfilm. com adresine bakmanizi oneririm. Siteye girdiginiz gibi sitenin birçok film sitesinden farkli olduğunu goreceksiniz. sitenin ozelliklerinin yani sira en cok dikkat edeceğimiz hususta imdb de 5 in altinda alanlari siteye yerlestirmemek. Ayrica bizim izlemek Istediginiz filmleri istek bolumunden bildirebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • eniyifilm.tk sitesinde sadece görüntü ses ve içerik açısından kaliteli filmlere yer verilmekte ve site hiçbir reklam almamaktadır bu nedenle alanında tektir sitedeki tüm filmler tek parçadır.

0|0
    0|0
  • Ben popu.comule.com 'dan izliorum hemsitenin admininden bulamadığım filmleri istiyorum anında paylaşıo...

0|0
    0|0
  • filmp4.com hem online izlye biliyorsun hemde teklink indirebiliyosun 200 mb partlara sıkıstırılmıs blu-ray kalitsinde

0|0
    0|0
  • filmizle com tr .

0|0
    0|0
  • netten izlemem ama en iyisini benim arkadas bilir :) onun izlediğide filmfullizle.com görüntü güzeldi.

0|0
    0|0
    • Geçenlerde bir site gördüm tasarımı filan güzel bir siteydi fazla film yok sanırım yeni açılmış, tavsiye ederim.

iyifilmsitesi.com

• hdizletir.net

• www.laratv.com

0|0
    0|0
  • günlük film

0|0
    0|0
  • www.gunlukfilm.com ben genelde burdan izliyorum güzel bence..

0|0
    0|0
  • hdizletir.net

0|0
    0|0
  • dizimag.com (dizi siteleri arasında bir numara)

filmizle.com.tr (iyi bi film sitesi)

0|0
    0|0
  • baglanbize :D

0|0
    0|0
  • dizihd.com

site yenilenmis sanirim...filmleri de guncellemisler

0|0
    0|0
Yükleniyor...