Kemana Başlayacağım Tavsiyelerinizi ve Yardımlarınızı Bekliyorum Lütfen :)?

Arkadaşlar kemana başlayacağım ama daha önce her hangi şekilde bir müzik enstrümanı çalmadım. Öncelik olarak;
-Öğrenciyim sonuçta bütçe az çok belli başlangıç için hangi marka/model kemanı önerirsiniz?
-Çalması illa ki zor olacak ama çalışan herkesin öğrenebileceği bir şey mi?

Sizinde başka sorulardan doğan ekstra verebileceğiniz bilgiler olursa iletin lütfen.

Güncellemeler:
Hahahah nilüfer benimle tanışmak mı istiyor acaba? hayır demem ama ya :D
Arkadaşlar kemana başlayacağım ama daha önce her hangi şekilde bir müzik enstrümanı çalmadım. Öncelik olarak;
-Öğrenciyim sonuçta bütçe az çok belli başlangıç için hangi marka/model kemanı önerirsiniz?
-Çalması illa ki zor olacak ama çalışan herkesin öğrenebileceği bir şey mi?

Sizinde başka sorulardan doğan ekstra verebileceğiniz bilgiler olursa iletin lütfen.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Marka çok önemli değil sonucta başlangıç seninki daha eğer ılerde uzmanlaşma şansı yakalarsan ozaman iyice araştırır iyi bir keman alırsın. Ben 1 sene kursa gittim ama malesef hicbisey ogrenemedim yetenek olmiyinca olmuyo işte. Hiç kolay değil gerçekten özellikle kolun okadar yoruluyo ki. Ben birazda tembelligimden ogrenemedim eğer sürekli çalıp pratik yaparsan harika bir kemanci olucagindan eminim ☺

0|0
    0|0
    • Eyvallah teşekkür ederim yalnız kaldıgım da olsun arkadaşlarım misafir geldiğinde olsun bir iki parça çalsam mutlu olurum yani :) peki günde kaç saat çalışmam gerekiyor?

• Hahahah nilüfer benimle tanışmak mı istiyor acaba? hayır demem ama ya :D

• Haha tanisalim farketmez yaz ozelden istersen

Kızlar Ne Diyor 2

• İstanbul da yaşıyorsanız galata çevresinde 80 liraya bile keman bulabilirsiniz başlangıç için illa el yapımı almanıza gerek yok. zaten iyice öğrendikten soınra kendiniz almak isteyeceksiniz :)

0|0
    0|0
  • Keman calmak. zordur calamayinca piskolojin bozuluyo bliyosun. dimi adami hasta eden bir muzik aleti.

0|0
    0|0
    • Vallahi bilmiyordum. Ben de hırs yapan biriyimdir az çok, psikolojimi bozar mı cidden başaramazsam?

• Dene bir snra ay akort bozlms. ay tel incelms fiti fiti bahneler snra. ya aslnda ben caliom ama notam. evde kalms 😄😄😄😄 sdce kara treni calabliyorm he aa caliom. ben ya 😄😄

• Sen benim moralimi bozmak beni bu işten vazgeçirmek için mi buradasın ya :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...